• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odbłyśniki do modeli lokomotyw serii EU06/EU07/EP07/EP08/ET41 firmy PIKO

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
Nie bardzo rozumiem, to podniecenie toczonymi sygnałami, jak można usprawnić te fabryczne na modelu.
Rozumiem, że wielu to ułatwi modernizację, ale ... we własnym zakresie można tak budżetowo też wiele osiągnąć :)
Nic nie mam do Kamila, ale to chyba forum modelarskie jest :)
Do Kamila za niedługo uderzę o komplet lusterek do mojej Siódemki, więc mi tego nie wytykać, bo czasu na wymianę na razie i tak nie ma:p
Na poniższym zdjęciu widać efekt poprawienia fabrycznych i to bez demontażu z obudowy - do dzieła Koledzy !!!

03 187.jpg
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
Kamil, dokładnie o tym pisałem wcześniej, tylko niefortunnie użyłem nazwy lustereczka zamiast odbłyśniki :)
Tylko jeszcze nie wiem, czy podeślę lokomotywę, czy tylko kupię szpeja do samodzielnego montażu :)
Bo bez tych Twoich cacuszek, to model ubogo wygląda, to fakt :)
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
Zapraszam na pw :) a tymczasem jedna z wielu lokomotyw które ostatnio doczekały się operacji, wybaczcie jakość zdjęć ale w dzień kiepsko wychodzą, kolejne modele zaprezentuję jeszcze dziś lub jutro, święta za pasem i czasu na przeróbki niestety mało.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 15
Tabor 11
Tabor 5
Tabor 2
Tabor 4

Podobne wątki