• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zieleń Ocena - drzewo

Szaf1r

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam serdecznie.
W wolnych chwilach pobawiłem się "budową" drzewa.
Proszę o obiektywną ocenę :)

http://img259.imageshack.us/img259/23/drzewo1dd2.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/210/drzewo2pr1.jpg

Ps. Przepraszam za ten bałagan na blacie w kuchni :p
 
Reakcje
0 0 0
#4
całość jest ok ale do pnia bym się przyczepił. Z bliska wygląda jakoś... "dziwnie". Ale wciąż daje 5/5 :D

P.S.
Te gałązki są świetnie zrobione (wg. mnie)
 
OP
OP
S

Szaf1r

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Masz racje na zbliżeniu to widać. Juz nakleiłem cienka wartwe papieru toaletowego. Pomalowałem. Jak wyschnie powinien byc dobry efekt. Jutro zrobie fotke i zamieszcze.
 
OP
OP
S

Szaf1r

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
1) 17cm, z możliwością przyciecia spokojnie do 15 cm.
2) listowie Faller 171506 (jak bym tego nei znalazł to miałem zamiar pociąc zmywak z żabki) :)
3) nie sprzedaje, jednak widze ze jestes z Łodzi wiec jak masz potrzebe to stworze coś dla Ciebie za drobną opłatą :D
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#11
Nie gustuję w drucianych drzewkach,a w dobie listków np. Polaka czy Siłfłor miniNatur produkty gąbkowe powinny być skazane na niebyt. Drzewko generalnie mi się podoba...
 
OP
OP
S

Szaf1r

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
ciemka masz racje :) jest brązowa, szara, zielona, biała, czarna. Tylko jest 1 problem :p trafić w gusta osób oglądających.

Wybrałem ciemny orzech, bo myślę, ze każdy takie drzewa malował w dzieciństwie. :D
A w całym modelarstwie chodzi o satysfakcje z wykonanej roboty.

Nie oznacza to ze nie będę szukał tej szarości, która ja też widzę na pniach drzewa.

ps. trzeba zachęcić!!! nawet ujemną oceną. LIcze na najgorsze opinie, zawsze dają do myślenia.
 

aqws9

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#14
Szaf1r napisał(a):
Wybrałem ciemny orzech, bo myślę, ze każdy takie drzewa malował w dzieciństwie. :D
Chodziło raczej o to, że nie powinien to być jednolity kolor... tylko paleta odcieni ;)
Ale ja się nie znam i za drzewa nawet nie będę zabierać :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 2

Podobne wątki