• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

obrotnica fleischmann + tory roco line 2,1mm

L

lukaszjus

Gość
#1
mam pytanie czy obrotnice fleischmann da radę połączyć z torami roco line 2,1mm.Skala H0?


Pozdrawiam
Łukasz
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#2
mam pytanie czy obrotnice fleischmann da radę połączyć z torami roco line 2,1mm.Skala H0?


Pozdrawiam
Łukasz
Zależy którą... są takie ze złotymi torami o profilu 2.7 mm i dziwnie to wygląda... ale odpowiednie podniesienie torów 2.1 mm i główki będą na tej samej wysokości... Ale jeśli już to szukaj takiej obrotnicy na Profigleis czyli 2.5 mm - nie jest to 2.1 ale i tak znacznie lepiej niż 2.7 no i dostaniesz złączki 2.5 mm - 2.1 mm

Poniżej produkcji PIKO w sklepie naszego kolegi z forum:

http://www.lokland.com.pl/pl/p/Zlaczki-do-niwelowania-roznic-wysokosci,-H0,-PIKO-55294/1612

A tutaj to samo produkcji Roco

http://drim.pl/Roco-42612-ZLACZKA-PRZEJSCIOWA(3,17242,8844).aspx
 
OP
OP
L

lukaszjus

Gość
#3
pomysł dobry mi sie wydaje z tymi złączkami. te chyba o profilu 2,7mm to jest numer katalogowy 6152 a ta druga to 6154 ale jak mógłby ktoś to jeszcze potwierdzić?
no i kwestia czy przy tej 6154 wjedzie "długi parowóz" bo po zdjęciu widać ze tylko krótkie się mieszczą ale jak ktoś ma lub widział to może będzie w stanie się odnieść

Pozdrawiam
Łukasz
 

marekh0

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#4
To co zobaczyłem to powinne wejść parowozy do 31 cm długości a co się upierasz na tym modelu???Kupiłeś go już???
 
OP
OP
L

lukaszjus

Gość
#6
nie kupiłem jeszcze, mam dylemat stad pytania , nie upieram sie absolutnie ewentualnie moze kupic roco ?
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#7
Przepraszam, że w wątku kolegi... to może powiecie jaką obrotnice warto kupić... bo również jestem na tym etapie.
 

Podobne wątki