• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

o sprzêgach... takich lepsiejszych

T

twardy1

Gość
#1
o sprzęgach... takich lepsiejszych

dziwne, że nikomu się jeszcze nie chciało
no jakiś czas temu to samo zrobiłem :D
na focie marnej bo nie mam dobrego aparatu z makro widać co nie co.
a poniżej foty sprzęgu Hammerschid`a w porównaniu z normalnym.
sprzęg sztywny ale bardzo realistyczny
 

Załączniki

OP
OP
D

DaK

Gość
#2
Całkiem niezłe ale ma jedną wadę. To wtedy musi całym składem śmigać razem. A jak lokiem zrobisz manewry i obrócenie czoła składu. Podczepianie i odczepianie wagonów na torach jest wtedy niewykonalne.
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#3
TO jest Hammerschid :?:
popatrz, popatrz... miałem przez chwilę, ale się pozby?em...nie wiedziałem co zacz...
ale i tak lipa - tak jak napisał dostojny solenizaNt, eeee.... przedpiśca - nie wyobrażam sobie na tym manewrowania itd...
no chyba, że się połączy "zwarte składy" pasażerskie lub wahadła 50 węglarek 4-osiowych.
 
OP
OP
H

hugwa1

Gość
#7
tylko "prawie". a to różnica.
amerykański jest lepszy o tyle, że działa "prawie" jak oryginał, ten po sprzęgnięciu wygląda całkiem ok, ale rozprzęginęty TYLKO o niebo lepiej od profi....
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
T
Tabor 5

Podobne wątki