• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Oświetlenie wagonów ACME Chrobry

Adam Kobyliński

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
1.164 68 6
#1
Jak w temacie, walczył już ktoś z tym? Wózki mają fabryczne odbieraki zasilania. O ile w 1 klasie nie było problemu bo można zdjąć imitacje tarcz hamulcowych i wyciągnąć blaszkę do przylutowania przewodu, to w 2 klasie elementy wózka są sklejone ze sobą? Po kombinacjach w końcu jedna strona odpadła i blaszkę wyciągnąłem i po włożeniu na miejsce skleiłem elementy. Ale nie uśmiecha mi się odrywać elementów każdego wózka żeby dolutować przewody. Innego dojścia do niej nie ma i teoretycznie po wyjęciu kół powinno się ją dać wyjąć, ale nie wyjdzie bo blokują ją imitacje tarcz.

IMG_20181211_193911.jpg
 

drobcio

Użytkownik
Reakcje
125 2 0
#2
Jak w temacie, walczył już ktoś z tym? Wózki mają fabryczne odbieraki zasilania. O ile w 1 klasie nie było problemu bo można zdjąć imitacje tarcz hamulcowych i wyciągnąć blaszkę do przylutowania przewodu, to w 2 klasie elementy wózka są sklejone ze sobą? Po kombinacjach w końcu jedna strona odpadła i blaszkę wyciągnąłem i po włożeniu na miejsce skleiłem elementy. Ale nie uśmiecha mi się odrywać elementów każdego wózka żeby dolutować przewody. Innego dojścia do niej nie ma i teoretycznie po wyjęciu kół powinno się ją dać wyjąć, ale nie wyjdzie bo blokują ją imitacje tarcz.

Zobacz załącznik 615454
Wlasnie chce moje wagony oswietlic.Jak sobie poradziles?