• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Oświetlenie lokomotywy w N

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#1
Cześć,
potrzebuję pomocy mam potrzebę oświetlenia szynobusa w analogu. Czy dysponujecie jakimiś schematami albo elementami, które pozwolą ładnie oświetlić jazdę do przodu i do tyłu. Zależy mi zeby w miarę bez straty na świeceniu w zależności od napięcia. Będzie jeździć w analogu. Jako, że jestem słaby z elektryki prosiłbym o jakieś gotowe rozwiązania jak macie z konkretnymi elementami
dziękuję
 
OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#2
Jako, że nikt chętny się nie zgłosił :) ponawiam pytanie czy ktoś podjął by się oświetlenia mojego szynobusa (3 wagony ale do oświetlenia tylko 2 i to po jednej stronie czyli początek i koniec składu (LED). A w między czasie przeszczep sprzęgów od Pado- dzięki Szymon :) może to dalej nie oryginał ale zawsze mniejsze i zdecydowanie lepiej wyglądające niż standardowe w skali N

20181017_094615.jpg
 

Podobne wątki