• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Oświetlenie budynków

zbych

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#81
grzegorz napisał(a):
waldek napisał(a):
Interesują mnie raczej takie miniaturki lampek jak nad drzwiami wejściowymi czy np. lampka nocna na stoliku lub stojąca w rogu pokoju. Chciałbym wyeksponować wnętrze pomieszczeń, stąd moje pytanie. ;)
W tym temacie uderz bezpośrednio do Woźniaka ( zbych ). W makiecie którą sprzedał narobił sporo takich pierdółek. ;)
Tylko 83 szt. :D
 

patryk70

Aktywny użytkownik
Reakcje
119 0 0
#83
waldek napisał(a):
Czy ktoś może mi polecić jakieś gotowce do oświetlenia, wieszane na budynku.
Nie sprecyzowałeś pytania. Jakie lata? Czy stylowe czy inne?
Podsyłam fotki ;)
 

Załączniki

arekBR

Użytkownik
Reakcje
59 11 0
#88
szczerze to zdjęcia w tym katalogu to jakaś porażka.. kupowanie kota w worku a i strona rodem z prlu
Fakt, foty w katalog mają do poprawki, ale co chcesz od strony nie kapuję. Strona jak strona w miarę funkcjonalna i przejrzysta. Dizajn nie z najwyższej półki a wygląd od razu informuje że chodzi o modelarstwo i oświetlenie.
A nawiasem mówiąc w ( „ prlu”) nie było internetu ;)
 

vqsoft

Znany użytkownik
Reakcje
4 0 0
#89
wiesz kupując w necie fajnie jest moc sobie obejrzeć to co sie kupuje z bliska, zobaczyć wymiary , mocowanie itp.. a tu jest masakra
może i ta lampa ze strony 10te jest fajna
ale nie wiadomo jak ona wygląda..
 

arekBR

Użytkownik
Reakcje
59 11 0
#90
wiesz kupując w necie fajnie jest moc sobie obejrzeć to co sie kupuje z bliska, zobaczyć wymiary , mocowanie itp.. a tu jest masakra może i ta lampa ze strony 10te jest fajna ale nie wiadomo jak ona wygląda..
Autor opisu chyba nie uwzględnił, że ktoś nie przejrzy katalogu do końca. Wyszedł z założenia że oprawę ze strony 10 można
bliżej zobaczyć na stronach 17 i 18-tej. Stąd informacja „ Lampa podwieszana jarzeniowa wykonana na bazie oprawy OUSF4”
Kupowałem tę oprawę, różnica między oprawą ze strony 10 a 17,18 charakteryzuje się brakiem uchwytów. przyklejana bezpośrednio
do sufitu. Wyposażona w jedną LED SMD (światło białe zimne ) co daje ciekawy efekt, starych jarzeniówek przepalających się na
końcach.
Ciekawostka, pierwotnie miały być w środku dwie Ledy, aby rozłożyć równomiernie światło, jednak po konsultacjach z klientami
( w tym ze Zbychem) omkia została przy opcji pojedynczej. I dobrze, ponieważ świetnie się nadaje pod wiaty peronowe, wnętrza
dworców czy magazynów takich z laty 70, 80.
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 14
Buduję makietę 10
Buduję makietę 14

Podobne wątki