• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nysa 522 H0

OP
OP
Terebesz

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#22
Uprzedzacie moje myśli, Panowie... Wszystko to chciałbym zrobić i zrobię, ale litości, nie minął jeszcze tydzień, odkąd sporządziłem pierwsze Nyski nadające się do czegokolwiek. Przy okazji, zwróćcie uwagę na drugie zdjęcie z Nysami "Łączności": można tam porównać wersję z wysokim i niskim dachem. Kiedy już uporam się z "chorobami wieku dziecięcego" w odlewni i lakierni, chcę zrobić tę z niskim dachem, czyli ogólnie mówiąc Nysę 521 (ściśle rzecz biorąc generację 521 od 522 odróżniał silnik i przeniesienie napędu, a wyższy dach początkowo był opcjonalny). Na razie pracuję nad tym, co Koledzy zamówili, a plany na przyszłość mam ambitne.

a81c_500x339_d143d709e9f3026a3dd1c2793ad238db.jpg
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#24
To mi pozostało życzyć powodzenia. Też mam chrapkę na te Nyski. Milicja i pogotowie oraz jakaś cywilna. Terebeuszu dawaj wpieriod, myślę że na następny rok zbyt masz zapewniony ;-) Na razie nie zamawiam. Jak będzie coś do wzięcia i będzie akurat kasa to wezmę. I oby nie skończyło się jak z ROBO.
Tak trzymać ;-)
 
OP
OP
Terebesz

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#29
Wciągam Kolegów na listę, ale serio mówiąc na wersje specjalne trzeba będzie trochę poczekać. Mareknyc, mam prośbę żebyś przy tej okazji koniecznie nagrał scenę, jak Polak tłumaczy Amerykanom co to jest Citizen Militia :ROFL:
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Terebesz

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#31
Witam Kolegów po pracowitym weekendzie :sleep:

Z tej edycji, po odjęciu samochodzików na które były konkretne (typ i kolor) zamówienia w zeszłym tygodniu, pozostały do wzięcia następujące:

EDITH: WSZYSTKO SPRZEDANE

DSCN5083.JPG
DSCN5080.JPG
DSCN5079.JPG


Kolegów, którzy oczekują na busiki, pragnę uspokoić: będą do końca tego tygodnia. Ponieważ jest duże zainteresowanie łącznością, powiem tak: pomarańczową Nyskę ze stosowną kalkomanią mogę zrobić na bieżąco, ale żeby wyglądało to profesjonalnie powinna ona mieć bagażnik dachowy. Części trawione - w tym przede wszystkim wycieraczki i lusterka muszę dopiero opracować, ale obiecuję że jak ogarnę ten temat, to będę sukcesywnie dosyłał je Kolegom, którzy kupili u mnie samochody bez tych elementów. Najchętniej przy okazji kolejnych zakupów :D
 
Ostatnio edytowane:

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#35
Zachodzę w głowę czemu dyskusja toczy się na giełdzie, a nie w wątku kolegi @Terebesz czy na jego pw.
Już nie chce mi się usuwać bo 30 września mija 14 dni i wątek wylatuje.
Zostawiłem bo kolega miał dorzucić kolejne modele, ale wyszło z tego co widać...
No cóż, nauka na przyszłość ;)