• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nysa 522 H0

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#1
Mam na sprzedaż 5 sztuk Nysy z wątku http://forum.modelarstwo.info/threads/terebesztrucks-przedstawia-nysa-522.32474/ - 4 busy (kremowy, turkusowy, oliwkowy i brązowy) oraz towos czerwony. Cena dla forumowiczów 60 zł/szt., poza forum będzie drożej. W sprawie kupna i ew. zamówień na przyszłość zapraszam na PW.
W przyszłym tygodniu będą inne wersje nadwoziowe i pewnie inne kolory. Jeżeli będzie zainteresowanie to będę wrzucał tu po kilka sztuk co jakiś czas.

Edith: Wszystko zarezerwowane

DSCN4978.JPG
DSCN5003.JPG
DSCN5006.JPG
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Terebesz

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#6
Wszystko sprzedane - dziękuję Kolegom za miłe przyjęcie nowego produktu. Nie zamykam wątku, bo w przyszłym tygodniu będzie nowa edycja i nowe wersje nadwoziowe.

@avecez: takie nadwozie - z podwyższonym dachem - pojawiło się bodajże w roku 1972 w wersji eksportowej do Niemiec, ale równolegle przez kilka lat produkowano klasyczną Nysę 521 z dachem płaskim (będę miał w ofercie, ale raczej nie w tym miesiącu). Dach podwyższony pozostał aż do końca produkcji Nysy w roku 1994.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Terebesz

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#11
Co do kolorystyki, to w tym tygodniu na pewno będą turkusy i kremówki, mam też zamówienie na zieleń ciemną. Rotor72 - jaki kolor Cię interesuje?
 

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
#15
W imieniu komitetu kolejkowego dziękuję :) Obecność kolejkowiczów ma być sprawdzana co dwie godziny , przez 24 godziny przez inspekcję robotniczo- chłopską (dla młodych nie pamiętających skrót : IRCHA :) )
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#18
Jestem przekonany, że chętnych będzie dużo więcej, bo i ja także przygarnę taką łącznościową Nysę z wielką chęcią, a i wśród modelarzy/kolekcjonerów samochodowych też paru chętnych się znajdzie. ;)
[DOUBLEPOST=1474405856,1474405322][/DOUBLEPOST]Zapewne i na taką jak ta z fotki, milicyjną Nysę, też znajdą się chętni. :)

Nysa milicja.jpg