• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0e nowy projekt - Wls 150 H0e

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
Chyba przez pomyłkę wpisałem to w wątki zamiast do PW,
więc wyjaśniam,
sprawa ma sie tak, że mam kilka obecnie do zbycia:
- napęd DCC gotowy do jazdy jak pokazywalem już - 880,00
- buda z blaszek do montażu (wysyłam właśnie do trawienia, pocz. Stycznia będzie) - 120,00
wysyłkja ubezpieczona - 20,00
Chętnych proszę o PW.
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
Będzie nowa seria Lyd1/Wls150. Odpowiadając na w. zamieszczone pytania - tak.
Napęd jest teraz nieco udoskonalony dzięki pojawieniu się silniczków nowej generacji o mniejszych wymiarach i lepszych parametrach, dzięki czemu zmieści się też głośnik, a więc możliwa wersja dźwiękowa. Realizacja pod koniec tego roku.
Można zamawiać zarówno gotowe jak i zestawy i części, np. budę. Orientacyjna cena na mojej stronie http://piotr66.pl/modelarstwo/?id=kolej
Dokładne ceny podam pod koniec września.
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
Można zamawiać wąskotorową Lyd1/Wls150. Realizacja styczeń 2022.
Wersja analogowa - 1480,00
DCC z modułem podtrzym. napięcia, bez oświetl. - 1650,00
DCC z mod. pod. napięcia, oświetlenie - 1980,00
DCC z mod. pod. nap. oświetl. i dźwięk - 2380,00
KIT (zestaw mont.) - 790,00
wersja PKP - Lyd1-202,205,210,211, 215, 216
GKW (górnoślącka): 308, 309
inny numer i malowanie na zamów. cena +350,00 zł

lyd1.png



Wagon węglarka Wddxh
wersja PKP lub Górnośląska GKW
KIT (zestaw mont.) - 190,00 zł

wddxh.png
 
Reakcje
145 0 5
Takie małe uwagi co do otrzymanego produktu
na minus:
-balast- otrzymałem niedolany, śruba od ostoji nie sięgała więc trzeba było dolepić kawałek plastiku
-materiał z jakiego jest balast- gwint który powinien się jakkolwiek trzymać, niestety nie trzyma jak powinien
-wiązary- w instrukcji jest, że dla ich wzmocnienia powinno się je zlutować na miejscach podtrawionych (pomijam że w zestawie są dwa prawe wiązary przynajmniej ja takie otrzymałem) lutować próbowałem hot airem, potem kolbową a także transformatorówkę odgrzebałem i palnik, nic sobie z tym nie dało rady (lepszym jak dla mnie sposobem by było wykonanie ich z mosiądzu np 0,5mm a nie czegoś podobnego do aluminium
-czołownice dla wersji gkw- niedolane z kilkoma bąbelkami powietrza
na plus:
-bardzo dobrej jakości silnik z kołem zamachowym- równiótko pracuje, wyważone koło zamchowe
-koła- dobrze wykonane ,inna forma niż w 1 wersji (tylko na delikatny minus malowane obręcze)
-ostoja- pomalowana i zrobiona z dużą dokładnością tylko trzeba zabezpieczyć jeszcze lakierem bezbarwnym by koła farby nie ścierały
-szyby- wycięte i dołączone do nich maskowanie
-trawionki- też w miarę okej
To oczywiście moja skromna opinia konsumenta otrzymanego produktu, dla mnie model jeden z których zawsze chciałem mieć więc minusy nie robią jakiejś różnicy dla mnie ale dla kogoś innego mogą robić różnicę. Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 37
Wąskotorówka 10
Wąskotorówka 5
Wąskotorówka 58
Wąskotorówka 147

Podobne wątki