• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowy Nabytek BR103 ROCO 63748

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Moj nowy nabytek do prowadzenia TTE Rheingold do spolki z BR112 E10.12 i E10 :)

BR103 Roco z dekiem Roco nr 63748, naped kardany na 6 osi, silnik 5-pole, oswietlenie b/cz na mikrozarowkach. jakby ktos byl zainteresowany wrazeniami sluze. Na zdjeciach jeszcze ze sprzegami NEM beda sledzie ROCO. Zdjecia moim dziadowskim HP wiec jakosc kiepska.
 

Załączniki

OP
OP
S

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
sklad jest :) gorzej ze szlakiem :razz:

ale tez bedzie za rok jak dom sie skonczy robic, na razie bedzie jezdzic w kolko po podlodze :)

ale wstepny plan makiety w basemencie ma dlugosc 12 metrow miedzy stacjami + 12m w druga bo to bedzie zamkniete "kolo" pisze o glownym szlaku, a rheigold mial chyba 5 wagonow wiec pociag 5x303mm+lok 200mm = 1,7m wiec bedzie mozna poszalec :D

bede jeszcze musial kupic elektrowozownie z suwnica najlepiej bo mam juz ponad 20 elektrowozow - ktos takie duze robi?
 

EVB420 12

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
879 1 0
#5
Lok bardzo fajny, a czy ma może oświetlenie w środku? Mam też takiego, tylko Marklina z co najmniej 20letnim żywotem. Moim zdaniem jest to chyba najłdniejsza z lokomotyw jaką kiedykolwiek DB posiadało. A jeśli chodzi o przesuwnicę to jest też możliwość dokupienia do niej trakcji.
 
OP
OP
S

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
chyba osietelenia kabiny nie ma - z lokow roco mam tylko zreszta widoczna na lewo na tym samym torze br112 z oswieteleniem wnetrza

ja jeszcze zapoluje na trixa 103 bo tamten ma chyba tez pantografy podnoszone dekoderem :)

dajcei link do tej przesuwnicy
 
OP
OP
S

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
aha chetnie bym zlecil "przybrudzenie" jakiegos eloka z mojej kolekcji ale osobie ktora sie na tym zna no i zeby nie trzeba bylo czekac pol roku na odbior

zbyt plastikowo ten tabor wyglada :) jak ktos jest chetny to poprosze o info jak wyjdzie ok, to w ciagu nastepnego roku albo 1,5 bym zlecil waloryzacje wszystkich 30 lokow

na poczatek 180 bo mam 3 takie

zeby wyszlo cos takiego:

http://www.railfaneurope.net/pix/de/electric/180/altrot/180006cs.jpg
 

Podobne wątki