• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2021

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
Udało się odszukać.

Mam te wagony - Gbs - ET w wersji z podciągiem pod drzwiami i bez podciągu w epoce IV .
Oczywiście zdecydowanie bliżej im do Klagenfurtów i Duisburgów , ale mają jeden mankament - są o ca. 1mm za wąskie i to jest patrząc z góry czy od czoła widoczne. Mimo to wyparły całkowicie u mnie przestarzałe technologicznie Gbs'y Roco które już skreśliłem z ilostanu.
A tak na marginesie. Oczywiście jeżeli ET wypuści te Gbs w wersji PKP to będą to, jak w przypadku Roco, modele wagonów które PKP zakupiło w ilości 500szt od Austrii ?
 

el14

Aktywny użytkownik
Reakcje
139 17 0
Ta akurat raczej zejdzie, o ile nakład jest jak zazwyczaj. Jeszcze niedawno ponad 1k na Allegro szły SM42 IC i generalnie sporo taboru IC się sprzedało i jest na czym prowadzić prace manewrowe.

Co do zalegania na półkach ciekawsze jest planowane na październik czy listopad wznowienie wagonu 111A w malowaniu IC, podczas gdy poprzednia edycja wciąż do kupienia.
 
Reakcje
438 294 188

MarcinŁ

Aktywny użytkownik
Reakcje
202 11 2

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.091 153 19
Robercie, a dlaczego w Twoim autorskim wątku o "wunglu" taka posucha? Już 3 tygodnie nie wstawiałeś żadnej fotki?
Mialem trochę poważnych spraw, plus aktualnie Wołów, gdzie jestem. Właśnie wróciłem do pokoju i obmyślamy plany na jutro.
Za tydzień kolejna impreza, więc pewnie jeszcze trochę będzie sucho.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 184
Tabor 254
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 521

Podobne wątki