• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2021

jack_flash

Aktywny użytkownik
Reakcje
651 64 8
ST44-360
1. - „3-Spitzenlicht fahrtrichtungsabhängig / 2-Schlussleuchten, fahrtrichtungsabhängig”
2. - „LED Spitzenlicht Ja
3. - „Hohe Betriebssicherheit und Zugkraft für lange Züge”
4. - ”Im Digitalbetrieb mit einzeln schaltbarem Spitzen- oder Schlusslicht(y)(y)(y)

Oczywista oczywistość, nowa płytka, silnik, elektronika, LED-y
No, to chyba wreszcie mamy bestseller!
 

Bernard Sobczyk

Aktywny użytkownik
SKMK
Reakcje
520 14 1
Tak na marginesie dziwię się, że Roco/Fleischmann kisi dużo lepszy model (ruchowo i jakościowo) parowozu w tej klasie (mały parowóz z tendrem dostosowany do ruchu lokalnego) czyli Oi1. Oi1 z fajnym przydziałem (a takich nie brakuje), byłby równie atrakcyjny co Oi2, a o niebo lepszy technicznie.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Ale co bardziej spostrzegawczy stwierdzili, to prze-malowanka wersji włoskiej. Taka lokomotywa nie jeździ w barwach PKP Cargo.
Ktoś o tym już pisał że to przemalowanka, podobnie jak Roco robi przemalowanki. Ci co nie wiedzą i ci którym nie zależy na wierności to kupią. Model lokomotywy jest "przemalowaniem" wersji włoskiej tej lokomotywy, różniącej się paroma szczegółami od tej co jeździ w Polsce.
 
OP
OP
Remaj12

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
A ja cię tutaj zaskoczę i powiem że jeździ taka lokomotywa w barwach PKP Cargo International, ale to nie ten wątek a takie tematy.
Ja też być może Kolegę zaskoczę :p - jest niestety Kolega w błędzie :( . Proponuję poświęcić chwilę i porównać sobie model (jego wizualizację) z pierwowzorem. Niestety producent nie dysponuje odpowiednim modelem, który mógłby posłużyć za dobrą bazę do wykonania miniatury lokomotywy pracującej dla PKP Cargo International w Czechach.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Ma ktoś może linka do tej dyskusji, coby kolega przeczytał o tych różnicach pomiędzy wersjami..z chęcią sam bym sobie przypomniał
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 184
Tabor 254
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 521

Podobne wątki