• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2020

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Na stronie internetowej firmy Roco pojawiły się zdjęcia zapowiadanych wagonów PKP Intercity.
A może by tak podawać link do strony, żeby każdy mógł sam sobie tam obejrzeć? Jak już się zamieszcza obce zdjęcia, to wypadałoby chociaż podać link do źródła.
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
Co ciekawe, na stronie Hornby wizualizacja wagonu zakładała fejkowe oznaczenie na tablicy rejestracją włoską FS. Oryginał tego wagonu ewidentnie był oznakowany jako PKP. Arnold też wydał ten wagon (w skali N) i tam mnie wskazanie tylko FS/GATX nie dziwi (bo nie robią polskiego taboru od lat), ale w przypadku Rivarossi brak oznaczenia PKP przy modelu może być zastanawiający.

 

grosiszcze

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.100 186 2
A skąd Pan wie, że nie do końca to jest to? Zna Pan promienie gięcia krokwi dachowych w tych wagonach?
Myślę, że najwyższy czas skończyć z tego rodzaju wpisami, niemającymi żadnego pokrycia w konkretnej wiedzy (dokumentacji technicznej).
Merytoryczna polemika z DieselPowerem to jest jak rozmowa ślepego z głuchym o kolorach. Jego wpisy służą tylko wywołaniu "gó..o burzy" w tym temacie.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.140 442 105
Nic nie wywołuje. Przypominam tylko, że kolega "chwilę temu" pochwalił Pan Koja za reprymendę skierowaną do mnie, po czym robi to samo. To tylko przypomnienie, aby nie powielać moich błędów :)
 

puszo

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 3 3
Czyli robią kolejną ET22 z malowaniem na rok 1989, po tym jak ET22-259 zalała rynek? Zamiast dostarczyć coś realnie brakującego, np. numer 1-161 w malowaniu fabrycznym? Masakra :(
Lok. elektryczna ET22-1183, Lok. Wrocław, ep.Va (malowanie fabryczne); wygląd z lat wygląd modelu identyczny ze zdjęciem w katalogu (okres 1991-92);

Koniec Listopada ma się ukazać. A jeśli chodzi o to czy to masakra? Dla mnie rewelacja.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 305
Tabor 339
Tabor 408
Tabor 10

Podobne wątki