• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2020

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Dobrze, że już mamy za sobą codzienną dawkę, twoich porannych( tak codziennie około siódmej) niezwykle dla wszystkich cennych wynurzeń. Na pewno jest ci teraz lżej. Otóż jak ja zobaczyłem wagon w sklepie również miałem wątpliwości, co do geometrii dachu. Takie subiektywne odczucie. Dlatego zadałem pytanie i otrzymałem odpowiedź. Daruj sobie ripostę. Przynajmniej do jutra rana :)
Ulżyło ci? Pisanie w pogardliwy sposób o 'porannych wynurzeniach' obnaża tylko twoją ochotę do szukania kogoś, by samemu sobie ulżyć. Akurat mam rację, że pisanie iż coś jest nie tak z dachem nie mając na to żadnego potwierdzenia nic nie wnosi do tematu. Zresztą parę osób się ze mną zgadza więc może nie szukaj dziury w całym by sobie ulżyć. Pisząc to co napisałeś w sposób jaki to napisałeś sam szukasz wrogów kreując się na neutralnego w opiniach, a tak naprawdę zaczepiasz. Pogardą jedzie z twojego postu. Popraw się.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Łukasz, a który to taki filozof, bo już się pogubiłem ?
Z Łukaszem licz.
Zauważyłem że jest na forum grupka, która ma już upatrzonych kolesi do bicia. Tylko musi się ktoś wyrwać z tej grupki z tekstem jak wyrwał się @garcia ramirez i jak już taki zaatakuje, to reszta go solidarnie popiera budując tym poparciem ego atakującego. Innym razem kto inny. I tak szukacie kogoś po kim można pojeździć niejako dzięki temu sami lepiej się czując. Cóż... Słabe to.
 
Ostatnio edytowane:

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.629 71 19
Duga część ulotki, którą pokazał wyżej jeden z Kolegów.

Zobacz załącznik 751873
To jest fragment całej ulotki z wszystkimi nowościami producenta, które będą dostępne we wrześniu. Można ją obejrzeć na stronie producenta => odnośnik do ulotki z nowościami na wrzesień. Ulotka wstawiona przez kolegę @Pawelec PKP została przygotowana przez PIKO Polska i stanowi odrębną ulotkę z wyszczególnionymi niektórymi nowościami PKP, także tymi, które są wznowieniami wcześniej wydanych modeli, o których producent nie informuje w ogólnej ulotce adresowanej do wszystkich rynków zbytu.
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Z Łukaszem licz.
Zauważyłem że jest na forum grupka, która ma już upatrzonych kolesi do bicia. Tylko musi się ktoś wyrwać z tej grupki z tekstem jak wyrwał się @garcia ramirez i jak już taki zaatakuje, to reszta go solidarnie popiera budując tym poparciem ego atakującego. Innym razem kto inny. I tak szukacie kogoś po kim można pojeździć niejako dzięki temu sami lepiej się czując. Cóż... Słabe to.

Hej hej ... kolego ja nikogo nie faworyzuję ani nie popieram, ale już w tym wszystkim kto jest kto, o co jest wojna ...po prostu człowiek gubi się i głupieje. Wczoraj wyraziłem swoje zdanie na forum o tym forum, o tym co się tu wyprawia to mnie delikatnie mówiąc ....skasowano to co napisałem, a była to tylko totalna i brutalna prawda. To jest "kupa" nie forum.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
To jest "kupa" nie forum.
...do której sam się w tej chwili przyczyniasz.
Nie będę się tłumaczył ze swoich decyzji, ale pozwolę sobie zacytować fragmenty Twoich wpisów, które usunąłem w dniu wczorajszym:
To forum już całkiem zeszło na "psy". Gdzie jest jakiś moderator, admin, aby sprzątnąć ten burdel !!! Jak był adminem Zwolack to chociaż był porządek, a teraz wszystko miękkim bananem robione ...ehhh
Jak można coś moderować jak się jest samemu umoczonym w to ....... "" forumowe? Zwolak był jaki był, ale wszystkich traktował jednakowo .... jak ktoś przeskrobał to w kosmos.[...]
Posprzątałem "burdel" traktując wszystkich jednakowo - wpisy niezwiązane z tematem zostały wydzielone lub usunięte.
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
...do której sam się w tej chwili przyczyniasz.
Nie będę się tłumaczył ze swoich decyzji, ale pozwolę sobie zacytować fragmenty Twoich wpisów, które usunąłem w dniu wczorajszym:


Posprzątałem "burdel" traktując wszystkich jednakowo - wpisy niezwiązane z tematem zostały wydzielone lub usunięte.

Dzięki i chwała Ci za to.
Pozdrawiam
 

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
635 3 1
Tak, jak pisałem wcześniej. Na pewno geometria dachu bliższa prawdzie u Roco, jednak nie do końca jest to to.
A skąd Pan wie, że nie do końca to jest to? Zna Pan promienie gięcia krokwi dachowych w tych wagonach?
Myślę, że najwyższy czas skończyć z tego rodzaju wpisami, niemającymi żadnego pokrycia w konkretnej wiedzy (dokumentacji technicznej).
 

Rudd

Użytkownik
Reakcje
96 6 0
Hah, udało mi się uwiecznić ich błąd
A mówiąc już o błędach. Ciekawe jak rozwinie się temat felernego malowania nowej siódemki. Na Facebooku jeszcze chwila i będą szli na noże
 

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
658 29 5
Rozumiem, że to nie są wagony pasujące do siebie? Czy ponownie mamy wagony tworzące realny skład?
Wagony malowaniem do siebie pasują. Natomiast czy tworzą realny skład, który jeździł tego nie wiem. Wiem natomiast, że w dzisiejszych czasach wagony w malowaniu IC jeżdżą czasem bardzo pomieszane i w jednym składzie potrafią być wagony każdy z innym przydziałem. Sam zaobserwowałem to na własne oczy. Jeszcze pozostaje pytanie czy te wagony będą miały realne numery przydziały czy będzie tak jak było w zeszłym roku, gdzie coś w wagonach w tym malowaniu nie zgadzało się i kilku kolegów to udowadniało
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 315
Tabor 339
Tabor 408
Tabor 10

Podobne wątki