• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2020

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.614 107 12
Gdyby chociaz napisali ze dostali cynk of PIKO to bym prawie uwierzył. Ale Roco:LOL:

Choć z drugiej strony, jakby napisali ze od PIKO, to połowa formum by sie zapisała A druga polowa zaczęła by psioczycz że trąbki i malowanie nie te.
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
To był żart na dzisiejszą datę, który zresztą wymyśliłem i razem ze sklepem puściliśmy w obieg :) Co prawda pierwotna wersja dotyczyła Piko ale sklep napisał Roco więc musiałem swój wpis na fejsie też pod tym kątem zmienić co by nie było rozbieżności. Myślę, że dobry, nie szkodliwy, z odrobiną wątpliwości, ale jednak sporo osób łyknęło :) Tak czy inaczej życzę nam wszystkim, aby ten żart stał się kiedyś faktem, może od Piko. Pozdrawiam.
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Ja już kilka razy słyszałem, i to z dość pewnych źródeł, że część nowości ACME, w tym również PKP, nie wyjdzie w tym roku, i nie wiadomo, czy nie zostanie zaniechana. Tylko nigdzie nie mogę tego znaleźć na piśmie co by tu pewną informacje wkleić. Ktoś gdzieś wklejał cytat z jakiegoś niemieckiego forum, gdzie ich przedstawiciel o tym nawet pisał, ale niestety nie mogę teraz tego odnaleźć. Jak ktoś znajdzie to proszę wklejcie.
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.103 153 19
Ja już kilka razy słyszałem, i to z dość pewnych źródeł, że część nowości ACME, w tym również PKP, nie wyjdzie w tym roku, i nie wiadomo, czy nie zostanie zaniechana. Tylko nigdzie nie mogę tego znaleźć na piśmie co by tu pewną informacje wkleić. Ktoś gdzieś wklejał cytat z jakiegoś niemieckiego forum, gdzie ich przedstawiciel o tym nawet pisał, ale niestety nie mogę teraz tego odnaleźć. Jak ktoś znajdzie to proszę wklejcie.
Nie ma co wróżyć, na spokojnie że wszystkim.
To ile niby trwa przygotowanie modelu do produkcji i ile kosztuje, że odwołają? Stawiam, że zajmuje to więcej niż miesiąc, może więcej niż pół roku, a koszta, pewnie trochę już zostało zainwestowane i co, nagle wywalamy wszystko do kosza, wątpię, przesunie się trochę i to, co zaplanowane, wyjdzie.
 
Reakcje
49 5 0

404W

Znany użytkownik
Reakcje
516 21 0
Ja już kilka razy słyszałem, i to z dość pewnych źródeł, że część nowości ACME, w tym również PKP, nie wyjdzie w tym roku, i nie wiadomo, czy nie zostanie zaniechana. Tylko nigdzie nie mogę tego znaleźć na piśmie co by tu pewną informacje wkleić. Ktoś gdzieś wklejał cytat z jakiegoś niemieckiego forum, gdzie ich przedstawiciel o tym nawet pisał, ale niestety nie mogę teraz tego odnaleźć. Jak ktoś znajdzie to proszę wklejcie.
Czyli na razie jedna pani drugiej pani. Jak znajdziesz to owszem poinformuj.
 

Prażma

Aktywny użytkownik
Reakcje
120 7 0

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Ja już kilka razy słyszałem, i to z dość pewnych źródeł, że część nowości ACME, w tym również PKP, nie wyjdzie w tym roku, i nie wiadomo, czy nie zostanie zaniechana. Tylko nigdzie nie mogę tego znaleźć na piśmie co by tu pewną informacje wkleić. Ktoś gdzieś wklejał cytat z jakiegoś niemieckiego forum, gdzie ich przedstawiciel o tym nawet pisał, ale niestety nie mogę teraz tego odnaleźć. Jak ktoś znajdzie to proszę wklejcie.
Taaa.... na pewno zaniechana. Za chwilę zaczniemy czytać, że to korona-coś zniszczy ziemię normalnie.... apokalipsa..... weźcie nie siejcie już paniki razem z TVNem...
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.336 56 1
(...) weźcie nie siejcie już paniki razem z TVNem...
Ziemi owszem nie zniszczy, ale zapraszam do mojego szpitala przemianowanego na jednoimienny zakaźny coby na własne oczy się przekonać co ten wirus potrafi zdziałać i zrozumieć, dlaczego jest taki groźny. A w sumie i tak byś mało zobaczył bo szkoda kombinezonu, których ciągle jest na styk.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 321
Tabor 339
Tabor 408
Tabor 10

Podobne wątki