• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2020

raf_oct

Znany użytkownik
Reakcje
247 3 0
Spokojnie kolego taki wagon w rzeczywistości jeździł po torach :)
Kiedyś na zlecenie sklepu Parowozik powstał model tego wagonu w opisie III ep. Sam przymierzałem się do konwersji tego "pocztowca" z wagonu kolei niemieckich ale teraz to już nie warto " wywarzać otwartych drzwi " kiedy będzie gotowy model ;) Nawet na potrzeby przebudowy zapisałem sobie zdjęcie oryginału tego ambulansu. Wagon miał ostatni przydział do Urzędu Pocztowego Wrocław 2. Zdjęcie pochodzi z internetu - autora zdjęcia niestety nie podam bo nie znam :( Być może to zdjęcie kol. Roberta Kromy ale pewności nie mam :niepewny: nie znam też miejsca wykonania fotki.


Tak więc dla celów porównawczych wagon w skali 1:1 :)
Zobacz załącznik 742841
Widzę,że sam trafiłeś na właściwy trop. A zdjęcie faktycznie z Jaworzyny (y)
Panowie jeszcze prośba , bo już "wałkowaliśmy " temat ramek itp. Proszę o powściągliwość !!!
Są jeszcze na tej stronie trzy zdjęcia Pana Plumba z wagonem tego typu w eksploatacji, może ktoś nie zna.
https://plumbloco.smugmug.com/Trains/Poland1974/i-GwZzGwL/A
 

ignacy500

Znany użytkownik
Reakcje
629 18 0
Witam serdecznie. Miałbym prośbę do posiadaczy modelu Piko hobby 58662-5 (wagon klasy 2, dł. 1:100) - czy mógłby ktoś proszę podać datę rewizji na tym wagonie? Dzięki
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 315
Tabor 339
Tabor 408
Tabor 10

Podobne wątki