• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2019

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Dziwna rzecz,Eu07-323 piko w MM dostępne od jutra podczas gdy w bardzo znanym innym sklepie modele były i na tą chwilę są wszystkie wyprzedane,czy to oznacza że trza się spieszyć?
Przesyłka im się po prostu spóźnia. Mają być na dniach. Ja tam czekam cierpliwie. Dotychczas w moich zamówieniach bywały opóźnienia ale zawsze dostałem.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Była o tym mowa gdzieś na forum, że mamy takiego dystrybutora w Polsce produktów ACME, że tych wagonów nie ma u nas.
Niemniej cena w Lippe jest niższa niż przewidywana w polskich sklepach a przy zakupie od 100 euro wysyłka kosztuje tylko 3,90 euro czyli tyle co i u nas krajowa.
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
Była o tym mowa gdzieś na forum, że mamy takiego dystrybutora w Polsce produktów ACME, że tych wagonów nie ma u nas.
Niemniej cena w Lippe jest niższa niż przewidywana w polskich sklepach a przy zakupie od 100 euro wysyłka kosztuje tylko 3,90 euro czyli tyle co i u nas krajowa.
Doskonale wiem jakiego mamy dystrybutora A.C.M.E. w Polsce, ale naprawdę trudno mi uwierzyć w to, że nawet wznowiony model (nie nowy) nie będzie dostępny w Polsce. Co do tego, że można kupić w Niemczech - bardzo dobrze, ale nie dla wszystkich najważniejsza jest cena i niektórzy być może woleliby kupić model w Polsce... może trudno w to uwierzyć, ale naprawdę, istnieją takie osoby...
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Też wolałbym dać nawet parę złotych więcej i kupić w jednym z moich ulubionych sklepów i tak przeważnie robię. Niemniej nie będę czekał do lipca. Zresztą nie wiadomo czy ten wagon w lipcu będzie dostępny u producenta. Szczerze w to wątpię.
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
Co do tego 52740 - chyba nie mamy gwarancji, że zdjęcia na Reisezugwagen.eu przedstawiają wagon po reedycji. Cezary, daj proszę znać czy wagon który otrzymasz ma stary numer czy nowy.
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Franc, mysle ze trafi CI sie jakis problem w tej sódemce, na bank.
I wykrakałeś kolego.
Odebrałem pierwszą. Puszczam na tory i głośne terkotanie na zakrętach, na prostej dobrze. Co ciekawe działo się to tylko przy skręcie w jedna stronę, w drugą dobrze. Co się okazało prawdopodobnie zębatka krzywo nabita na jednym z wózków. Dostałem drugą i jest cichuteńka i jeździ jak powinna. Ale tradycyjny pech jak zwykle mnie nie opuścił :) Na szczęście ekipa Modelmanii zrobiła wszystko, bym był zadowolony, za co ich cenię :)
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 184
Tabor 254
Tabor 339
Tabor 39
Tabor 349

Podobne wątki