• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2019

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
Niby Pan jest tu Guru, jeśli chodzi o oznakowanie wagonów i lokomotyw, a nie rozumie Pan podstawowego założenia, że modele są dla WSZYSTKICH, a nie tylko i wyłącznie dla bogatych. CENA MUSI BYĆ PRZYSTĘPNA, bo tylko wtedy ktoś model kupi. ŻE też takie podstawy podstaw trzeba tłumaczyć, i to Panu....
To raczej tobie trzebaby wytlumaczyc zasady kulturalnej dyskusji. To nie Pudelek tylko forum modelarskie.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
No cóż. Skoro się Panu podobają.
Nie napisałem, że mi się podobają, tylko, że nie widziałem reflektorów, więc nie widzę, czy są złe czy dobre. Z oceną modelu wstrzymam się do czasu, gdy zobaczę model na żywo, a przynajmniej na dobrych fotkach. Ale w tym ostatnim wypadku trzeba byłoby jeszcze znać wymiary modelu.
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
A gdzie takie mini kulki szklane mozna dostac? Szafirowe sa w zaworkach np. przy mydle do rak. Ale one maja srednice okolo 3mm.
Możecie się śmiać, ale ja kilka lat temu, nabyłem idealne, szklane (chyba) kuleczki, o średnicy mniejszej niż 1 mm, w sklepie z dewocjonaliami! :LOL:
Widząc wielkość i jakość, wziąłem dwa zestawy - bezbarwny i czerwony.
Dziś żałuję, że nie pozostawiłem sobie opakowania z napisem na etykiecie:
Zestaw dekoracyjny MBJ. :X3:
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4

ed250

Aktywny użytkownik
Reakcje
444 89 5
Potwierdzam powyższe, wagon już chyba nawet ponad miesiąc dostępny za granicą. A czemu nie ma u nas, no jak myślicie. Nasz cudowny dystrybutor ACME jak zwykle dał dupy i nie zamówił modeli. Z zestawem Metropola też może być u nas problem z winy dystrybutora. Wiem to bezpośrednio od sprzedawców, którzy muszą odsyłać klientów z kwitkiem przez nasz wspaniały dream. Przy takim podejściu, to na wagony PKP Intercity możemy czekać i czekać i czekać, gdy Czesi i inni mają co chwilę nowe modele.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 184
Tabor 254
Tabor 339
Tabor 39
Tabor 349

Podobne wątki