• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2018

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Andrzej Harassek

Mamy tutaj do czynienia z wyrywnymi kolekcjonerami modeli. Taka jest prawda.
Za dużo filozofują. Brak cierpliwości.
Ja wole poczekać aż modele się ukażą.
Czy ta „wyrywność” nie wynika trochę z pozornej chęci zaistnienia, chociaż tu na forum? Wielu z nas ma tu różne ciekawe wątki, które czyta, obserwuje, twórczo komentuje itp ... i taka chyba jest rola tego forum, ale za każdym razem jak coś nowego ma się pojawić na rynku, to wczesniej pojawiają się dziwne spekulacje forumowych rodzimych speców od wszystkiego. Mając w pamięci rożne podobne wpisy dot. nowych modeli wcześniej, za chwile pewnie pojawią się jeszcze komentarze co można było jeszcze zrobić, dlaczego nie zrobiono, porównania z rodzimą konkurencją itp...;)
Cieszmy się na swój sposób z naszego hobby, piszmy listy do Mikołaja, żeby nam to przyniósł pod choinkę i ... życzę miłej niedzieli. (y)
 

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.691 58 9
Hej ha,
wróciłem przed chwilą z Austrii, byłem powęszyć trochę w firmie Roco i zakupiłem trzy sztuki samochodów "Kadett A" na gumowych oponach czy modeli nie mam pojęcia. W tej kwestii to raczej @Mafo ma bardzo dużo do powiedzenia. Moim skromnym okiem jakościowo nie odbiegają od tych samochodzików, Fiatów które Roco załadowało na swoje nowe wagony. Przy okazji zakupiłem też owe wagony.
Jednak ocenę pozostawiam Wam.
Tak wygląda Roco z zewnątrz oraz ich samochodziki.

1.jpg
2.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
12.jpg
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
samochodów "Kadett A" na gumowych oponach czy modeli nie mam pojęcia. W tej kwestii to raczej @Mafo ma bardzo dużo do powiedzenia.
Model to model... Zgodnie ze słownikiem każdy samochodzik to model...
Wracając do Opli. Z tego co widać na zdjęciach, to zrobione są bardzo podobnie do Fiata 127. Lepsze Ople zrobiła Brekina i to nie tylko model Kadetta. :)
 

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.691 58 9
Model to model... Zgodnie ze słownikiem każdy samochodzik to model...
Wracając do Opli. Z tego co widać na zdjęciach, to zrobione są bardzo podobnie do Fiata 127. Lepsze Ople zrobiła Brekina i to nie tylko model Kadetta. :)
Ciekaw jestem czy Fiaty kupowane na sztuki z logo poczty różnią się od tych, które są na wagonach. Masz może oba modele owych Fiatów?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
Ciekaw jestem czy Fiaty kupowane na sztuki z logo poczty różnią się od tych, które są na wagonach. Masz może oba modele owych Fiatów?
Nie mam tego sprzedawanego osobno, ale nie sądzę, żeby różniły się od siebie jakością wykonania. Robi je ta sama firma, także poza innym malowaniem to wykonanie jest zapewne identyczne.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 184
Tabor 253
Tabor 339
Tabor 315
Tabor 35

Podobne wątki