• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2018

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
Model jest bardzo ładny, ma filigranowe detale i troszkę drobiazgu do samodzielnego montażu. Mam dokładnie taki sam DRG sprzedawany pod marką Artitec, a w środku wkładka-ulotka Roco.
Wagon nie ma ładunku. Z imitacją ładunku miał się ukazać zestaw dwuwagonowy węglarek metalowych 9W.
 

Hornet

Aktywny użytkownik
Reakcje
21 0 0

Kriz8

Aktywny użytkownik
Reakcje
408 5 3
Trzymam kciuki za emisje Brawa/Loko Model wagonów w towarowych w III epoce PKP z orłem.
Właśnie przed chwilą dzwoniłem do Loko Modelu z zapytaniem o czwarty wagon z tej serii zapowiadany na II poł. czerwca.
Niestety ale nie ukaże się na razie . I termin jego ukazania się nie jest znany . Więc chyba musimy odłożyć zakupy tych modeli do jesieni ?
Niestety zakup planowanych na bieżący rok modeli trzeba będzie odłożyć co najmniej na przyszły rok. Najwcześniej końcem wiosny roku 2019 mają się ukazać. Wielka szkoda.

Szczegóły w wątku z nowościami PKP na 2019 rok.
 

akinomrz

Aktywny użytkownik
Reakcje
172 10 2
ten model:
https://www.dcc24.eu/node/874/260
fikcyjne miał tylko podwozie tz nie pasujący roztaw osi i skrzynkowe koziołki resorowe, ale "góra" była ok
a modele z setu 76104 to ładnie odwzorowany model wagony weglarki budowy niemieckiej typu "Villach":
Zobacz załącznik 592578
Jeszcze moje trzy grosze po otrzymaniu setu modeli węglarek ROCO 76104 - jest to naprawdę ładnie wykonany wagon, ze sporą liczbą elementów dodatkowych i jest jednocześnie najcięższą węglarką dwuosiową jaką spotkałem :eek:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 315
Tabor 339
Tabor 315
Tabor 35

Podobne wątki