• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2018

zbokolejowyEN57

Aktywny użytkownik
Reakcje
146 0 4
Jak byłemna imprezie w Wołowie w 2017 roku doszly mnie słuchy że PIKO ma w planie wypuścić w swojej ofercie jednostki EN57 próbowałem coś na ten temat szukać lecz bezskutecznie.. czy ktoś z Was ma jakąkolwiek wiedze na ten temat?? Czy rzeczywiście do tego dojdzie i czy będą to może serie typu AL ??
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Jak byłemna imprezie w Wołowie w 2017 roku doszly mnie słuchy że PIKO ma w planie wypuścić w swojej ofercie jednostki EN57 próbowałem coś na ten temat szukać lecz bezskutecznie.. czy ktoś z Was ma jakąkolwiek wiedze na ten temat?? Czy rzeczywiście do tego dojdzie i czy będą to może serie typu AL ??
No jeśli ta informacja się potwierdzi i PIKO rzeczywiście wypuści na rynek model EN57 to będzie hit !!
Pytanie moje brzmi: Skąd masz takie informacje czyli kogo dokładnie je słyszałeś?
 

zbokolejowyEN57

Aktywny użytkownik
Reakcje
146 0 4
Nie znam.tych osob dokladnie bo.bylem.pierwszy raz ale.zarówno tam jaki i w innych skupiskach miłośników chodzą takie pogłoski.. dlatego też zadaję to pytanie i tu bo też jestem tym.mocno zainteresowany. W wołowie też był przedstawiciel PIKO jednakże z nim bezpośrednio.nie rozmawiałem bo za bardzo byłem zajarany tym co tam pierwszy raz widziałem. Byłem ze swoim.pierwszym modelem EN57 w niektórych wymianach informacji padły wieści o takich planach PIKO i to niebawem...Ktoś coś wie??
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
Po tym co Piko prezentuje odnośnie produkcji Polskich modeli, to prędzej czy później ten dzień nastąpi, bo jak nie Piko to kto? Może nie jeszcze za rok, ale ten czas się zbliża.
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
Były tu kiedyś gadki-szmatki, ale wzięli i zniknęli. Szkoda. Muszę się więc podpiąć pod pierwszy aktywny wątek. Zupełnie nie na temat, więc proszę to potem usunąć. Zniknęła mi możliwość filtrowania aukcji na Alle pod względęm daty wystawienia. Szukam i szukam. Czy Wam też?
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Na stronie Robo jest zapowiedź cystern z IV epoki, które mają trafić do sprzedaży w lutym. :)
Mają być:
- model cysterny 406Ra w malowaniu szarym ze stacji Żychlin (cukrownia Dobrzelin)
- model cysterny 406Ra w malowaniu aluminiowym ze stacji Płock (przydział PEC).


Poza tym w sklepie shop.dcc24.eu w/w modele pojawiły się już w zapowiedziach jako nowe produkty.
Uzupełnię o zdjęcia:

http://robo.eu.com/zapowiedzi/wagon_cysterna_406ra_epoka_iv,_zychlin#

http://robo.eu.com/zapowiedzi/wagon_cysterna_406ra,_epoka_iv,__plock_p#
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Były tu kiedyś gadki-szmatki, ale wzięli i zniknęli. Szkoda. Muszę się więc podpiąć pod pierwszy aktywny wątek. Zupełnie nie na temat, więc proszę to potem usunąć. Zniknęła mi możliwość filtrowania aukcji na Alle pod względęm daty wystawienia. Szukam i szukam. Czy Wam też?
Założyłem tutaj nowy temat dotyczący kwestii zmian na Allegro i jak można sobie z nimi poradzić :
http://forum.modelarstwo.info/threads/allegro-i-ich-nowości-czyli-jak-utrudnić-nam-życie.39825/#post-677864
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 184
Tabor 254
Tabor 339
Tabor 315
Tabor 35

Podobne wątki