• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2018

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Kolego J1974H0, napisałeś, [ Ja się ujawnię chętnie, jak dotyczyć to będzie wszystkich. ] Nie czekaj aż będzie to obowiązkiem, ujawnij się teraz, to naprawdę nic strasznego, daj przykład innym kolegą. Z poważaniem Jan Bednarczyk.
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
Super, że oliwki będą w V epoce. Będzie mi pasować do EU07-541 jako wagony do Ślązaka. Więc ROBO jak się pospieszysz to biorę 4 dwójki i 2 jedynki.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Pierwsza PIKO SP45 z IV miała mieć wyższy nr, wyszła 082. Może wiec z ET22 z ep.IV bedzie podobnie. To a'propo numeru trzysta coś na wersji z pierwotnymi reflektorami. Taki fajny model to przecież nie mogą schrzanić sprawy z numerkiem...
 
Ostatnio edytowane:

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
Mariusz nie widać tego działu w ogólnym oknie forum, ani w poddziale "INNE"
Po wejściu w link ,który podałeś mam taką samą informację jak kolega kzk kolej czyli :
"Nie masz uprawnień do oglądania tej strony lub wykonania tego działania."
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 184
Tabor 254
Tabor 339
Tabor 315
Tabor 35

Podobne wątki