• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2018

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#63
Ja łykam z dźwiękiem i kondensatorem w IV epoce : sukę,byka,
A jaką "sukę" w IV epoce kolega DRACULA w tych nowościach Piko zobaczył? Bo ja im dłużej patrzę tym bardziej żadnej nie widzę.
No raczej nowa, bo z tego co pamiętam, to Piko nie robi lokomotyw M62 (nie licząc tych z lat 70-tych).
Te z lat 70. i 80. to obecnie Gützold.
jakie Zarzady mialy m62 z wiadrami ?
Żadne, jeżeli nie liczyć naszych używanych ST44, przekazanych chyba Wietnamowi i Korei Płn.
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#64
ST44 to nowa forma, jest to napisane w opisie. Do tego standardowo czerwone światła, manewrowe, podśwetlanie kabin i przedziału maszynowego.
Dekoder PluX22.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#66
Pytanie, co dla kogo jest logiczne. Jeżeli modele mają być w segmencie "Hobby", to mnie się wydaje logiczne, że mogą to być modele uproszczone, (stosunkowo) tanie, przeznaczone do zabawy, a nie wiernie odwzorowujące oryginał. Takie modele często są wykonywane jako skrócone (jak np. wagony pseudo-IC, też "Hobby").
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#67
Myślałem, że te czasy skracania wagonów minęły już bezpowrotnie.
Skoro Piko woli robić segment Hobby takich wagonów to trudno :) ja podziękuję.
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
#68

browar łódź

Aktywny użytkownik
Reakcje
216 10 9
#70

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#71

browar łódź

Aktywny użytkownik
Reakcje
216 10 9
#72
No nie taki krótki
http://forumkolejowe.pl/ilostan/index.php?nav=lok&typ=1&seria=5&lok=349&numer=10

A jeśli będą chcieli zrobić ją z tymi srebrnymi ozdobami to przydział warszawski ogranicza się do 1,5 roku.
Ale obawiam się, że walneli się w opisie i zamiast epoki VI chcieli dać IV i Olszynkę Grochowską
Przepraszam miałem na mysli 97-2000 a tu niespodzianka lata 70 także .A gdyby tak jeszcze zestaw wagonów pociągu ,,ODRA '' w kremowo czerwonym malowaniu z lat 70 .
 

browar łódź

Aktywny użytkownik
Reakcje
216 10 9
#75
Jeśli chodzi o terminy ukazywania się poszczególnych modeli wydawanych np przez PIKO należy brać sporą poprawkę. W tym roku n ET22-259 ukazała się miesiąc wcześniej a SP45 z czwartej epoki planowana po wakacjach ukazała się przed nimi. Oczywiście kibicuję i czekam na produkty ROBO
 

Rysiek

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
2.482 35 1
#76

przemas22223

Aktywny użytkownik
Reakcje
113 16 3
#80
Koledzy!!!

Jeśli chodzi o zestaw cyfrowy Piko Smart Control z Husarzem to dobrze by było żeby to był Husarz z Piko Expert mam namyśli ten z czterema pantografami,a nie ten co jest zestaw analogowy przemalowany taurus 1116 na barwy PKP IC. Sądzę że taki set cyfrowy szybko się sprzeda.
Czy któryś z was zauważył że ten set z taurusem przemalowanym na barwy PKP IC nie sprzedaje się z sklepach. Cały czas leży na półkach, set z SM42 poszedł jak świeża bułka z piekarni. W zapowiedziach na 2018 Piko ma kolejny raz wydać seta z SM42 ale tym razem w barwach Przewozy Regionalne i z tym setem będzie tak samo.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 185
Tabor 254
Tabor 339
Tabor 315
Tabor 35

Podobne wątki