• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2018

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
Piękne modele, również je zamówiłem. Jednak bardzo lubię wiedzieć kto jest producentem wagonów które kupuje, a tu nie wiem do końca jak to jest.
Czy producentem jest firma "Świat Modeli" ? Jest taka firma modelarska, bo nie słyszałem wcześniej o niej ?
 

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.695 58 9
Tak patrzę na te wagony i się zastanawiam po co jest w nich ta drabinka i w jaki sposób ktoś po niej miał by wejść na owy wagon.
Chyba, że wcześniej trzeba barierkę zdemontować.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Piękne modele, również je zamówiłem. Jednak bardzo lubię wiedzieć kto jest producentem wagonów które kupuje, a tu nie wiem do końca jak to jest.
Czy producentem jest firma "Świat Modeli" ? Jest taka firma modelarska, bo nie słyszałem wcześniej o niej ?
Firma Świat Modeli istnieje już dość długo, bo od 1990 roku. Zaczynali od modeli kartonowych budynków stacyjnych z okolic Rybnika. I jako firma modelarska zajmuje się również produkcją małoseryjną i przeróbkami modeli.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Już teraz miały być trzy numery, ale niestety coś tam zawiodło i są tylko dwa. Informacja bezpośrednio uzyskana od Pana Ryszarda.
Jak znam życie pewnie inne numery się pojawią.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 315
Tabor 339
Tabor 315
Tabor 35

Podobne wątki