• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2017

OP
OP
garou
Reakcje
4.111 416 99
Z całym szacunkiem, kolego Dracula, pisze kolega ciekawe rzeczy ale można prosić o jeden kolor i jedną wielkość czcionki we wpisach? Bardzo ciężko się czyta inaczej...
Mi sie czyta lekko :D a nawet z przyjemnością :p
@Bipa966 - jaka złośliwość? Uprzejmie poprosiłem o to czy kolega Dracula mógłby pisać używając jednej wielkości czcionki i jednego koloru. Napisałem że wpisy są interesujące i treściowe. Naprawdę je doceniam i podzielam Twoje zdanie co do szerzej rozumianych wpisów na forum. Po prostu napisałem że ilość kolorów i różnorodność wielkości czcionek utrudnia mi czytanie wpisów. NIe widzę w tym żadnej złośliwości ale jeśli za taką mój wpis został odebrany to najmocniej przepraszam. W tym wypadki nie miałem nic złego na myśli.

Skądinąnd, proszę zwrócić uwagę na wpisy kolegi @Remaj12. Treść merytoryczna, formatowanie przednie. Miło się czyta.
To po choinkę można zmieniać czcionkę na forum i jej kolor? Zlikwidować te opcje by nikt ich nie używał (skoro niepotrzebnie).
Jak dla mnie każdy wpis, który swoją oczojebnością może uchronić nieświadomego do końca pasjonata PKP przed zakupem niewypału - jest jak najbardziej OK. Jeśli chodzi o mnie to jak najbardziej doceniam takie wpisy. DRACULA przynajmniej pisze prawdę pomijając już nawet fakt, że w ogóle mu się chce, bo wcale nie musi /tymbardziej doceniam/. Jeden z niewielu użytkowników forum od których jedzie szczerą, wysublimowaną i merytoryczną treścią słowną. Pies trącał czcionkę. Ważne, że jest, że czuwa.
 
Ostatnio edytowane:

DRACULA

Znany użytkownik
Reakcje
2.801 266 41
(...)każdy wpis, który swoją oczojebnością może uchronić nieświadomego do końca pasjonata PKP przed zakupem niewypału - jest jak najbardziej OK.
I tak jest właśnie powód wytłuszczeń, podkreśleń i użytych kolorów. Żeby łatwo było w wątku wpaść na takie info.
Zresztą często pisze za mnie Maseczka ( rocznik 1972 ) ale dziś już raczej nie jest w stanie . . . patrz foto.
A na foto konsekwentnie od 2001r zbierana Encyklopedia Wagonów...
IMG_4439.JPG

[DOUBLEPOST=1509024090][/DOUBLEPOST]
Absolutna racja, czyta się fatalnie, ale to w końcu Książe Ciemności ! :devil: On nas cały czas nas obserwuje, jego wnętrze jest pełne sprzeczności i ta wewnętrzna walka, dobra ze złem o_O uwidacznia się graficznie, w stylu Jego wypowiedzi ! :ROFL: Przepraszam za off..ale musiałem... boję się nocy :)
Zobacz załącznik 514055
:D Nie najgorzej napisane . Masz farta ! Dzisiejsza noc bez obaw ...Vampi ma dziś urodziny !
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Dzisiaj odebrałem w sklepie kolegi karol_mar model elektrowozu ET22-259. Zdjęcia zrobione na szybko telefonem. Rozpakowanie modelu, kolejne zdjęcia i oczywiście jazdy jutro.
Zobacz załącznik 515530 Zobacz załącznik 515531 Zobacz załącznik 515532
Nie wiem za co koledzy dali Ci ocenę super, chyba za to nieuszkodzone pudełko. Już kiedyś napisałem, że chyba nastaje nowa moda na pokazywanie pudełek z modelami, a nie modeli. :( Parafrazując teksty z filmu "Miś" można powiedzieć - to chyba jakaś nowa tradycja. :D
 
Reakcje
11 1 0
Mafo, za co koledzy dali mi ocenę, o to musisz ich zapytać a nie mnie. Co do nowej tradycji to musi być "extradycja" a wtedy do pudełka z modelem dodadzą nam samolot i oczywiście furę.
Pozdrawiam
ps. Zamieściłem zdjęcia modelu w opakowaniu, żeby było widać, że już jest u mnie, a nie rozpakowałem go zaraz, bo dzisiaj nie mam na to warunków.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Nie wiem za co koledzy dali Ci ocenę super, chyba za to nieuszkodzone pudełko. Już kiedyś napisałem, że chyba nastaje nowa moda na pokazywanie pudełek z modelami, a nie modeli. :( Parafrazując teksty z filmu "Miś" można powiedzieć - to chyba jakaś nowa tradycja. :D
Mafo, za co koledzy dali mi ocenę, o to musisz ich zapytać a nie mnie. Co do nowej tradycji to musi być "extradycja" a wtedy do pudełka z modelem dodadzą nam samolot i oczywiście furę.
Pozdrawiam
ps. Zamieściłem zdjęcia modelu w opakowaniu, żeby było widać, że już jest u mnie, a nie rozpakowałem go zaraz, bo dzisiaj nie mam na to warunków.
Może to bolesne, ale myślę że przyznanie tych ocen mogło być czysto sarkastyczne. Poziom forum spada. Twój wpis kolego nie wnosi nic do wątku, pomyśl sobie, jakby wszyscy wklejali zdjęcia modeli, które kupili. Przepraszam, zdjęcia pudełek modeli. No niestety, to było kiedyś forum modelarskie.
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
Piękny model i malowanie boczne, zbliżone do malowania z ,,cegielskiego'' -chyba,
pewnie bym poleciał za róg do Drimu ,
ale niestety ten fartuch żółty mnie nie ryksztosuje ,poczekam może będzie bez,
dla Niemca było by taniej w produkcji a model ładniejszy, przynajmniej dla mnie.
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.914 111 7
Piękny model i malowanie boczne, zbliżone do malowania z ,,cegielskiego'' -chyba,
pewnie bym poleciał za róg do Drimu ,
ale niestety ten fartuch żółty mnie nie ryksztosuje ,poczekam może będzie bez,
dla Niemca było by taniej w produkcji a model ładniejszy, przynajmniej dla mnie.
Ee, dla Ciebie to pestka przemalować te ohydne żółte czoło z powrotem na poprawny kolor. ET22 to PaFaWag;)
 

puszo

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 3 3
Dla jednych ohydne a dla innych przepiękne. Dla mnie żółte czoła to swoistego rodzaju historia. Proszę nie obrażać żółtych mordek! Dziękuję :)
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
Niewątpliwie historia , podobnie z parowozami gdzie zapodaję czasami pomarańczowe czołownice,bo tak trzeba .
I nie ma wyjścia .
Ale mój zmysł plastyczny jakoś nie toleruje pięknej lokomotywy zaimpregnowanej z obu stron na ochronny żółty.
Przecież to nie sprzęt budowlany.
 

RMP

Aktywny użytkownik
Reakcje
587 19 0
Dla jednych ohydne a dla innych przepiękne. Dla mnie żółte czoła to swoistego rodzaju historia. Proszę nie obrażać żółtych mordek! Dziękuję :)
Nie mam najmniejszego zamiaru obrażać "żółtych mordek"ale uważam, że lokomotyw z żółtymi czołami nie powinno się uważać jako historyczne malowanie.
Moim zdaniem określenia historycznego malowania pojazdów trakcyjnych należy używać jedynie w stosunku do malowania tzw. fabrycznego. Ale to tylko moje zdanie inni mogą mieć swoje.
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.306 23 0
...lokomotyw z żółtymi czołami nie powinno się uważać jako historyczne malowanie.
Moim zdaniem określenia historycznego malowania pojazdów trakcyjnych należy używać jedynie w stosunku do malowania tzw. fabrycznego.
To ciekawe, jak nazwiesz fabryczne malowanie tych egzemplarzy, które już z fabryki wyjechały z żółtymi czołami?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 327
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 154

Podobne wątki