• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2017

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
Ciekawe, czy w obliczu modelu (?) od Piko oraz wersji Roco, LS Models daruje sobie wydanie Vectrona w malowaniu PKP Cargo (o ile w końcu w ogóle wypuszczą model tej lokomotywy) ?
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
Co do tych Vectronów - Piko te pantografy ma podłe, ale z resztą aż tak zabawkowy nie jest. Cenowo Roco też do najtańszych nie należy, a dużo jeszcze zależy jak finalnie ten model będzie wyglądał (czy niezbyt przykładające się ostatnio do roboty Roco znowu czegoś nie spieprzy). Także ja bym się z porównaniem i potępieniem Piko jeszcze się nieco wstrzymał.

Dwa: ileż to psów wieszano na zbyt jasnym szarym kolorze w lokomotywie Piko. A czy tu ten szary to czyż nie tak samo wygląda? Znany też jest już numer lokomotywy - Piko wydało 503 i 506, fajnie że Roco nie powieliło numeru i mamy 504 do kolekcji.

Trzy: tak mi się kojarzy, że ten Vectron od LS Models, co to zapowiadają go już od dwóch lat to miał być DB Schenker.
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Ja tego nigdy nie zrozumiem, ale może ktoś mi wytłumaczy. Na cholerę ktoś wydaje kupę kasy na formy, aby zaoferować komuś fikcyjny wagon. Formę i tak trzeba robić i tak. Nie pytam już o jakość wykonania, bo to na cenę się przekłada, ale dlaczego jak już cos robić nawet gorszej jakości to nie coś, aby zgadzało się z prawem natury? Tak jak pisałem i tak trzeba wydać kasę na formę, złożenie i zapakowanie.
 
OP
OP
garou
Reakcje
4.111 416 99
A może Kolega Krzysztof wyłączyć autokorektę? Bo efekty są co najmniej zabawne...
Zamiast tego niech lepiej czyta tekst, zanim kliknie "zapisz". U mnie autokorekta działa dobrze z reguły.
[DOUBLEPOST=1507617404][/DOUBLEPOST]
Ja tego nigdy nie zrozumiem, ale może ktoś mi wytłumaczy. Na cholerę ktoś wydaje kupę kasy na formy, aby zaoferować komuś fikcyjny wagon. Formę i tak trzeba robić i tak. Nie pytam już o jakość wykonania, bo to na cenę się przekłada, ale dlaczego jak już cos robić nawet gorszej jakości to nie coś, aby zgadzało się z prawem natury? Tak jak pisałem i tak trzeba wydać kasę na formę, złożenie i zapakowanie.
Nikt nie robił formy pod PKP. Ona była wcześniej wykonana.... teraz to tzw. "makowanka", czyli bierzemy z grubsza podobny wagon z innych zarządów, malujemy PKP i mamy nadzieję, że go kupią.

To trochę jak by pomalować cytryny na czerwono i wsypać do skrzyni z napisem "polskie jabłka"... słowem, szukanie naiwnych na formy które gdzie indziej już nie schodzą.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
garou
Reakcje
4.111 416 99
Nie mogłem się powstrzymać;)
Ale wtopa :giggle:... no cóż, życie :D
Zresztą, czasem tak jest, że się we własne gówno na łące wejdzie podczas kolejnego spacerku.... nie pochlastam się przez to.
Ale przyznaję.... śmieszne to. Na usprawiedliwienie podkreślę, że napisałem wtedy "z reguły" :)

PS. Przynajmniej wesoło się zrobiło. Autokorekta - jest rodzaju żeńskiego - mnie zdradziła (a ja jej ufałem). Suka...
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 320
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 154

Podobne wątki