• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2017

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
889 6 2
Czyli cały projekt związany z produkcją modelu musiałby rozpocząć się od nowa?:(
Nie, dlaczego? Przecież tylko buda i oznaczenia były skopane, podwozie i napęd są ok. Poza tym ST43-381 na stronie MTB powrócił do statusu "przygotowuje się do produkcji" co być może oznacza, że zostanie przeprojektowany, miejmy nadzieję ;)
 
OP
OP
garou

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
MTB opublikowało na swojej stronie zapowiedź ST43-333:

http://www.mtb-model.pl/index.php?page=katalog&meritko=H0

To ta maszyna, jedna z nielicznych jeżdżących do dziś:

http://rail.phototrans.eu/15,957,3.html

Miejmy nadzieję, że poprawią wszystkie niedoróbki egzemplarzy z I serii i będzie można go śmiało kupić ;).
Piszą tu o poprawianiu detali, tymczasem nawet kolorów nie zmienią :) ...mogli by zaproponować przynajmniej inną epokę, choćby żółte czoło... a tak będzie znowu epoka VI różniąca się tylko dwiema ostatnimi cyframi numeru bocznego z tego co widzę na wklejonym na stronie producenta zdjęciu. Na poprawianie detali nie ma szans, to nie manufaktura.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
garou

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Mam jeszcze pytanko - gdzie jest napisane, że to będzie konkretnie 333? Tak szczerze mówiąc to ja tej informacji nie widzę poza zdjęciem, na którym widać tylko kolory budy. Chyba, że kolega kojarzy to konkretne zdjęcie z konkretnym egzemplarzem...
Nazwa pliku ze zdjęcia to index_H0_PKP_ST43_333.png
Ponadto jak najedziesz kursorem myszki na zdjęcie, podświetla Ci dokładną nazwę.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
To zaczyna być irytujące: kolejny z serii "wiem, ale nie powiem". Czy Kolega 12groszy mógłby wyjaśnić, czy wypowiada się oficjalnie w imieniu firmy Robo, a jeżeli tak, to na jakiej podstawie? Czy jest oficjalnym przedstawicielem firmy? A jeżeli nie ma upoważnienia do wypowiadania się w imieniu firmy, to proponuję nie rzucać takimi niedomówieniami, chociażby z szacunku do innych użytkowników forum (nie mówiąc o szacunku dla firmy Robo). Czym innym jest przytoczyć wpis z innego źródła (fb, inna strona internetowa, czasopismo itp.), a czym innym przekazywanie niemożliwych do sprawdzenia przez kogo innego informacji ze znanego tylko sobie źródła, bez powołania się na nie. To drugie jest jak dla mnie wysoce niewłaściwe i irytujące. Dodam tylko tyle, że podobna sytuacja zaistniała niedawno w sprawie przyszłości firmy SM, ale już nie pamiętam, kto się na ten temat w podobny sposób wypowiadał. Tyle z mojej strony na ten temat.
 
1

12g

Gość
Mam te wagony przed oczami, a właściwie to ich elementy i właśnie je składam w całość.

A gdzie ja pracuje to niektórzy użytkownicy forum wiedzą.

Podobno cierpliwość jest cnotą modelarzy, więc proponuję cierpliwie czekać do soboty.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Ale nie wszyscy, więc to nie jest żadna informacja ani wytłumaczenie. Albo się wypowiadamy do wszystkich na forum, albo do "niektórych" na PW. I dalej nie wiem, czy Kolega oficjalnie wypowiada się w imieniu firmy Robo.
 

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
Tak, kolega 12groszy oficjalnie wypowiada się w imieniu ROBO. Wagony będą dostępne do obejrzenia na targach modelarskich w Piotrkowie w nadchodzący weekend. Będzie można je tyknąć oraz porozmawiać o nich. Niestety ale na dzień dzisiejszy nie mogę zdradzić co to za wagon. Zapraszamy do odwiedzenia Trybunałów.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
I to jest prawidłowe podejście, szkoda, że nie od początku. Ja nie oczekiwałem zdradzenia wszystkich szczegółów od razu, każda firma ma swoją strategię informowania o nowościach i ja to szanuję. Ale wystarczyło żeby kolega 12groszy napisał, iż w imieniu firmy przekazuje następującą informację i nie byłoby sprawy, niezależnie, jaka ta informacja by była.

Do zobaczenia w sobotę w Piotrkowie!
 

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
Mamy pełne ręce roboty, ponieważ kończymy modele pociągów diagnostycznych dla Kolei Czeskich, dodatkowo przyszły modele z wtrysku plastiku i zaczęliśmy budowę wagonu IC dla MAV, dlatego informacje piszemy szybko i na bieżąco.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 315
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 154

Podobne wątki