• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2017

OP
OP
garou

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Ktoś kto patrząc na EU07 PIKO widzi Lego Duplo, a za chwilę zauważa nową jakość w SU45 PIKO to według mnie --- sorry --- ale gada jak oszołom.
 

puszo

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 3 3
Od małego dzieciaka marzyłem o EU07 w skali H0 i tak po ponad 25 latach mam :) Jak można ciągle narzekać, że coś tam jakoś tam !! Najlepiej niech kolega SzymonZ kupi sobie prawdziwą lokomotywę EU07 i będzie miał 100% zgodności z oryginałem :)
 

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67
Ktoś kto patrząc na EU07 PIKO widzi Lego Duplo, a za chwilę zauważa nową jakość w SU45 PIKO to według mnie --- sorry --- ale gada jak oszołom.
Wydaje mi sie ze poprawili jednak reflektory. Tamte w siodemce mialy takie jakby wewnatrz biale tarcze zamiast przejrzystego klosza. Te w SU juz tego nie maja.

PS. i juz nie wracam do tematu abu niektorych tutaj nie rozdzsierac swoim marudzeniem ale:

Prosze spojrzcie:

SM:




PIKO EU 07:


No i SU 45 PIKO:





Wg. mnie kolosalny postep jesli chodzi o reflektory PIKO.
Trzymam kciuki za nich ze ET22 i kolejne beda coraz lepsze i byc moze dojda do jakosci SM.

Pozdrowienia i nie spinajcie sie tak :)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
garou

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Wydaje mi sie ze poprawili jednak reflektory. Tamte w siodemce mialy takie jakby wewnatrz biale tarcze zamiast przejrzystego klosza. Te w SU juz tego nie maja.
Wydaje ci się, że poprawili? Toż fakt ten na forum już od pojawienia się SU45 od PIKO chyba każdy zauważył, a wielu i o tym pisało. Stąd też reflektory od Kluby i innych modelarzy. Co za spostrzegawczość, że teraz wychodzisz z tym porównaniem fotek. Nie powiem - i mnie zdarza się odgrzewać kotleta ale ty go już hajcujesz na dużym ogniu....
 
Ostatnio edytowane:

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
Brawa dla Loko Model:

"Brawa 49236 wagon cysterna w malowaniu PKP ep.IIIb jest 2 z 15 wagonów zaplanowanych jako skład pociągu towarowego do lokomotywy Ty2 (72220/72221 Roco) MODEL BĘDZIE W SPRZEDAŻY OD 07/2017 Pierwszym wagonem był model wagonu zakrytego br47943 wagon towarowy Kdt 0145 551 PKP ex Oppeln ep.IIIb Wszystkie modele z tej serii ukazują sie tylko na nasze specjalne zamówienie"

16830767_1306887379378521_6313313374674396422_n.jpg


"Brawa 4 XXXX wagon platforma w malowaniu PKP ep.III b ,jest 3 z 15 wagonów zaplanowanych jako skład pociagu towarowego do lokomotywy Ty2 (72220 Roco) MODEL BEDZIE W SPRZEDAŻY OD 11/2017 Nastepne 4 wagony w 2018 r. Wszystkie modele z tej serii ukazują sie tylko na nasze specjalne zamówienie."

16830675_1306887316045194_7312179967138733469_n.jpg


 

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
Ha! Zamówiłem zanim pojawiło się na forum :) Zdjęcia tego Oppeln'a można zobaczyć na stronie LokoModel-u. Bardzo przyjemny wagon. Jest jeszcze kilka sztuk...
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
@EC45 został trafiony i zatopiony. Nie interesowały mnie do tej pory epoki III-IV a już zwłaszcza tabor towarowy. Ale uwielbiam kolekcje i ....zakupię całą serię. Szkoda, że na polskim rynku jest tak mało tego typu inicjatyw. W nagrodę za odwagę od dziś Loko Model jest moim priorytetowym sklepem modelarskim wypierając znany sklep z wybrzeża.

Mam taką propozycję. Jak już wyjdzie cała seria to nie przewidujecie jakiegoś fajnego zbiorczego kolekcjonerskiego pudełka na to ? Było by super ;)

A teraz pytania :
1. Jaka jest geneza wyboru wagonów do te serii? Czy to były jakieś zdjęcia czy może coś innego ?
2. Czy wagony które ukarzą się w serii są to wagony w takim stanie jakim były w dacie rewizji która jest naniesiona na model, czy jednak są to modele bez pewnych modyfikacji wprowadzonych przez PKP podczas ich użytkowania ?
3. W jakich epokach przewidywane są kolejne serie ?
4. Czy kolejne serie będą też złożone z wagonów osobowych ?
5. Czy przewidujecie współpracę też z innymi producentami ?

Na koniec jeszcze raz wielkie dla Was Panowie ( i być może też Panie) (y)(y)(y)(y)(y)
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
Bardzo dziękuję za zdjęcia. Tak, o ten wagon chodziło, i mam jeszcze dodatkowe pytanie odnośnie koloru tego wagonu, dlaczego szary a nie tlenkowy?.
 
Ostatnio edytowane:

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.614 107 12
Brawa dla Loko Model:

"Brawa 49236 wagon cysterna w malowaniu PKP ep.IIIb jest 2 z 15 wagonów zaplanowanych jako skład pociągu towarowego do lokomotywy Ty2 (72220/72221 Roco) MODEL BĘDZIE W SPRZEDAŻY OD 07/2017 Pierwszym wagonem był model wagonu zakrytego br47943 wagon towarowy Kdt 0145 551 PKP ex Oppeln ep.IIIb Wszystkie modele z tej serii ukazują sie tylko na nasze specjalne zamówienie"

Zobacz załącznik 457107

"Brawa 4 XXXX wagon platforma w malowaniu PKP ep.III b ,jest 3 z 15 wagonów zaplanowanych jako skład pociagu towarowego do lokomotywy Ty2 (72220 Roco) MODEL BEDZIE W SPRZEDAŻY OD 11/2017 Nastepne 4 wagony w 2018 r. Wszystkie modele z tej serii ukazują sie tylko na nasze specjalne zamówienie."

Zobacz załącznik 457108
Czy powyzsze mozna by podlaczyc rowniez pod sklad z Ty5-31 od Roco?Czy jednak epokowo zbyt odlegle czasy?
 

michal-c74

Aktywny użytkownik
Reakcje
86 0 0
Ty5 to już IV ep., może być za to z Ty4 lub ewentualnie Tw1, jeśli oczywiście takie loki masz.
I rzecz jasna wspominany wcześniej Ty2 od Roculca.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 321
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 154

Podobne wątki