• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2016

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Na pierwszy rzut oka model wygląda bardzo przyjemnie, @karol_mar prosimy o foteczki szczegółów:)

Ale tak się przyglądam i dopatruje się braku stopni manewrowych, braku otworów w centralnej części zgarniacza, nie do końca równo wklejonych poręczy przy kabinach.
I czy szybki w reflektorach nie powinny być troszkę bardziej wpuszczone w klosze?

http://mtb-model.com/pages/product.php?id=129&lang=&meritko=H0
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.372 2 0
A to ciekawe. Dziwny nieco pomysł, by tabliczki z numerami dawać jako elementy do samodzielnego montażu...
Ale ważne, że są ;)
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Kupię na 100%, ale jeszcze nie teraz, bo portfel pusty, ale tylko się modlić, aby były dostępne za jakiś miesiąc. Tak jak pisał kolega... na zdjęciach wygląda ładnie a głównie jest to coś innego-nowego co do tej pory. Szkoda, że Beata jest tak nie udanym modelem (zdanie na forum), bo ten model tez podoba mi się szczególnie, ale aż takie niezgodności są nie do przyjęcia.
 

slavko1111

Aktywny użytkownik
Reakcje
59 1 0
Kilka fotek ode mnie .Jak pisali poprzednicy wycieraczki ,tabliczki kilka innych elementów w woreczku do samodzielnego montażu













Podsumowując mimo swoich wad model zacny i według mnie godny polecenia
[DOUBLEPOST=1458980294,1458979691][/DOUBLEPOST]i jeszcze zdjęcia woreczków z dodatkowymi elementami ,tabliczki fototrawione



 

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Tabliczki i logotypy pierwsza klasa:) Od razu będą wyglądać naturalniej niż tampondruk.
Miło, że o antenie naszej pomyśleli - super:)
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
Szkoda, że Beata jest tak nie udanym modelem (zdanie na forum), bo ten model tez podoba mi się szczególnie, ale aż takie niezgodności są nie do przyjęcia.
Ten jest równie nieudany. Niestety. Pantografy tak samo kiepskie, malowanie też nie najwyższej jakości, także wykończenie budy - pod światło widać to jak przebijają się nierówności pod lakierem :-( Zgarniacze słabe no i niedoróbki/niezgodności parę postów wyżej wspominane.

Proszę sobie postawić ten model obok Roco czy jakiejś siódemki Piko - naprawdę widać różnicę. O porównywaniu do siódemki SM szkoda w ogóle gadać.

Mi się też nie podoba jak jeździ - znowu proszę porównać to choćby z siódemką Piko. Jest głośna i to w nieprzyjemny sposób.

Nie chodzi o to, że to jest lokomotywa zła. Cieszę się, że jest i mam też obie Skody - ale po przyjrzeniu się modelom poczułem bardzo duży niedosyt, bo przyzwyczaiłem się już do wyższej jakości modeli.ie lat temu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 222
Tabor 305
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 209

Podobne wątki