• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2016

pilu35

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
O w mordkę ale kiszka, za 170 dzieciakowi można kupić porządny samochód sterowany jako zabawkę bo modelem tego nie nazwę, przy modelu nawet nie stało.
 

tatkosz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
No ja się nie dziwię. Przecież wiadomo jest od lat, że Piko robi zabawki oraz produkty zbliżone do modeli. Wyjątkiem była produkcja oparta o współpracę z SK-Model. Ale współpraca się szybko zakończyła i myślę, że z nowym przedstawicielem też szybko się zakończy. A teraz najlepsze.....oni zamierzają wydać ET22. Bajubaj Piko....:):):):):):):):):):):):)
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
Przyszedł do mnie dzisiaj wagon towarowy Gbkks-tx Piko 58724 serii classic. Ja umieściłbym ten wagon w wersji hobby. Deski na burtach są namalowane, drzwi i poręcze też. Zdjęcie przedstawione na stronie producenta nie jest wizualizacją, a fizycznym wyglądem modelu. W tym przedziale cenowym i tej serii jestem rozczarowany. Przed zakupem lepjej zobaczyć model jak wygląda w rzeczywistości.
A tak ich bronilem, ze wagon pewnie będzie ok. No to lipa na maksa i brak slow. No nic, polezy na polkach, bo jest trzy razy za drogi jak na takie odwzorowanie.
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
No ja się nie dziwię. Przecież wiadomo jest od lat, że Piko robi zabawki oraz produkty zbliżone do modeli. Wyjątkiem była produkcja oparta o współpracę z SK-Model. Ale współpraca się szybko zakończyła i myślę, że z nowym przedstawicielem też szybko się zakończy. A teraz najlepsze.....oni zamierzają wydać ET22. Bajubaj Piko....:):):):):):):):):):):):)
Zaczęło się lecę po chipsy i piwo :)
 

tatkosz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Nie naganiam. Mam kilka stonek i kociołków a także kilka bonanz. Ale to były produkty porządne. A to jest kpina w czystej postaci. Mam nadzieję że to pomyłka. Jeśli tak i wagon jest porządny to go kupię bo tak planowałem.
 

pilu35

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Zastanawiam się co producent miał na myśli wypuszczając ten produkt w tej cenie, toć to praktycznie cena bonanzy, sinusoida doprawdy zadziwiająca.
 

czacza

Aktywny użytkownik
Reakcje
126 9 4
Nie da się ukryć, że jest to strzał w piętę PIKO. Pamiętam, kilka lat temu tą przemalowankę można było kupić za około 60 zł. Przykre jest to, że ten wypust jest wprost proporcjonalny do szacunku dla polskiego klienta, który robi z nas głupie gęsi, które łykną każdy kit... ET22 wykonany z podejsciem do tego wagonu oznaczałby "taczkę" dla PIKO...
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
I znów zaczyna się fala hejtu na producenta...
A przecież Karol napisał, że to prawdopodobnie błąd jakiś. Nie lepiej więc z osądami chwilę poczekać, do czasu wyjaśnienia?

A jeśli wszytko się wyjaśni i Piko przyzna się do błędu i model uzyska dużą obniżkę ceny, to co będzie? Ci co teraz plują będą dalej pluli, czy może jakby nigdy nic zaczną pisać jaki to szacunek mają do producenta?

Wpadka jest tak duża, że aż niemożliwe by nie był to jakiś błąd.
 

wespe

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
I znów zaczyna się fala hejtu na producenta...
A przecież Karol napisał, że to prawdopodobnie błąd jakiś. Nie lepiej więc z osądami chwilę poczekać, do czasu wyjaśnienia?

A jeśli wszytko się wyjaśni i Piko przyzna się do błędu i model uzyska dużą obniżkę ceny, to co będzie? Ci co teraz plują będą dalej pluli, czy może jakby nigdy nic zaczną pisać jaki to szacunek mają do producenta?

Wpadka jest tak duża, że aż niemożliwe by nie był to jakiś błąd.
coś mi się zdaje,że to nie błąd, a kolega pisał w formie kpiny. Nic nie jest to wyjaśnienia, model jest taki jaki na foto,piko dało d... i z ceną i modelem...
 

jack_flash

Aktywny użytkownik
Reakcje
664 64 8
W oficjalnej broszurze PIKO ktora zamiescily sklepy on-line w USA i Kanadzie, model widnieje pod linia "Classic". Podobny cenowo (nieco nizsza) wagon CSD 54968 wyglada jak prawdziwy classic. Rzeczony PKP ma nawet numeracje z regionow "hobby". Niezwygle podobny (wyglada na te sam typ) numer 58722 OBB, jest o jakies 30% tanszy niz PKP 58724. Nastepna w kolejce, PKP gondola (zabawka) 58725 to prawie o polowe nizsza cena.
Na stronie PIKO wagon PKP jest razem z innymi hobby, ale cena wysoka E$ 39,99 duzo wiecej niz herbaciany z OBB (E$ 24.99).

Wyglada na to, ze PIKO musi to odkrecic, bo faktycznie model jest zle skatalogowany. To zapewne wprowdzilo go w inne widelki cenowe.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 321
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 209

Podobne wątki