• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2016

Kriz8

Aktywny użytkownik
Reakcje
408 5 3
#45
Ze słów Pana Andrzeja, w przeciągu tygodnia szczegóły zapowiedzi zarówno w H0 jak i w TT powinny być przesłane do sklepów i zamieszczone w sieci. Wtedy może będzie coś więcej wiadomo (konkretne numery i daty).

W H0 jedynie cysterna będzie w ep. III. Wapniarki kubłowe i podczołgówki w ep. IVa. Reszta od Va w górę.
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#46
Decyzja o produkcji Bautzena w barwach fabrycznych wydaje się być ze strony Tilliga/AMC nieco spóźniona, zważywszy na fakt, że konkurencja wydała znacznie lepszej jakości modele wagonów 136A oraz XB Görlitz i zapewne Bautzen 91 też lada moment się pojawi.
[DOUBLEPOST=1445189348][/DOUBLEPOST]
Z innym numerem miałoby to sens.
Jeśli chodzi o restaurację Bauzena to mam nadzieję że będzie to ta z kremowym pasem. Zresztą wydanie "jedynki" Bauzena w epoce V zdawało by się taki wybór uzasadniać logicznie. Co do samej "jedynki" to cóż...poczekam na ACME.
Mogli by też wydać po dwa nowe WLAB-y ( z nowymi numerami ) niebieski z kremowym pasem i IC.
W najbliższej pięciolatce przydały by się ze dwa -trzy restauracyjne jak i sypialne Warsy to uzupelnienia już posiadanych składów .
 

przemas22223

Aktywny użytkownik
Reakcje
113 16 3
#47
Ciekaw jestem czy LS. Models wyda i kiedy wyda model lokomotywy Siemes Vectron.
Fajnie by było gdyby ukazał się w malowaniu mojego przewoźniku w którym pracuję czyli w PKP Cargo ( takie mają być. Siemens wygrał przetarg na dostarczenie właśnie tych lokomotyw).
Fakt faktem jest że w malowaniu co na fotografii to tylko wizualny projekt PKP Cargo.
 

Załączniki

Ł

Łukasz31

Gość
#49
Mam pytanie w sprawie dwóch modeli MTB które zostały pokazane jako nowosci na 2016 czy macie Koledzy info o przybliżonym czasie dostępności oraz cenie?
 
B

bobby74

Gość
#58
Ciekaw jestem czy LS. Models wyda i kiedy wyda model lokomotywy Siemes Vectron.
Fajnie by było gdyby ukazał się w malowaniu mojego przewoźniku w którym pracuję czyli w PKP Cargo ( takie mają być. Siemens wygrał przetarg na dostarczenie właśnie tych lokomotyw).
Fakt faktem jest że w malowaniu co na fotografii to tylko wizualny projekt PKP Cargo.
Piko ma opracowanego Vectrona w kilku malowaniach, to i może na nowe PKP Cargo też się pokuszą. Cena byłaby napewno lepsza niż LS Models.
[DOUBLEPOST=1445356889][/DOUBLEPOST]A czy ET41 od PIKO jako PKP Cargo to zgodnie z zapowiedziami jeszcze 2015, czy dopiero 2016?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 184
Tabor 254
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 209

Podobne wątki