• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Nowości PKP 2016

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Info o terminie 23K zaczerpnąłem ze sklepu modelmania, a nie od producenta (aby była jasność). Także ręki nie dam sobie za ten termin uciąć.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
635 3 1
I do mnie dotarł Hbbillns od Roco. Podoba mi się bardziej niż ten srebrny z I edycji. Szkoda tylko, że Roco nie chce zaryzykować zestawów tych wagonów. Myślę, że nawet zestaw 5 sztuk by długo nie zalegał na półkach.

A tak poza tym, to jaka jest data rewizji tego wagonu bo jest tyle dat naniesionych na niego, że nie wiem która jest prawidłowa, a na ostoi (jak w przypadku innych wagonów) nie ma żadnej daty.
Wszystkie daty na tym modelu są "prawidłowe", ale data ostatniej naprawy okresowej jest tylko jedna :).
Oznaczenie ostatniej naprawy okresowej na tym modelu jest następujące: 6 REV 1092 23.06.09 .
A na ostoi nie ma żadnej daty, ponieważ na wagonach tego typu, daty ostatniej naprawy nie były tam umieszczane...
[DOUBLEPOST=1481404783][/DOUBLEPOST]
Jaka jest data rewizji na wagonie Glm(Kddt) od Exact Train 20124? Pytam gdyż w sklepach tej informacji brak, a opis serii sugeruje epoke IVa.
To prawda, wagon ten nosi na sobie oznaczenia z epoki IVa, a data ostatniej naprawy okresowej to: 24.6.68 .
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
Doczytałem na stronie SK-Model o wagonach 23K :
" Według najnowszych informacji od Rivarossi cztery nowe wagony będą dostępne w sprzedaży na przełomie stycznia i lutego 2017."
Myślę ,że to już ostateczny termin wydania(n)
Pozdrawiam
Zbigniew
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Doczytałem na stronie SK-Model o wagonach 23K :
" Według najnowszych informacji od Rivarossi cztery nowe wagony będą dostępne w sprzedaży na przełomie stycznia i lutego 2017."
Myślę ,że to już ostateczny termin wydania(n)
Pozdrawiam
Zbigniew
Pozwolę sobie zalinkować: http://www.sk-model.pl/?p=1468
...bo są tam dosyć dobrej jakości zdjęcia gotowych modeli, a skoro są gotowe modele na zdjęciu to jest szansa, że jednak w końcu :)
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
Aha... przesunięty był już z listopada, na grudzień :D teraz na styczeń... W sumie nie ma się co dziwić, ostatnimi czasy to normalne u producentów... Podaje się terminy niemożliwe do sprostania i przesuwa...
 

krakowiak

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
989 23 0
Albo w ten sposób bada się rynek, a dokładniej jego chłonność. Przed pierwszym terminem premiery sklepy zebrały zamówienia, teraz producent na podstawie informacji ze sklepów może przystąpić do wykonania odpowiedniej liczby egzemplarzy modelu. Producent zapewne nie chce sobie pozwolić na to, żeby wyprodukować za dużo ;)
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Mam nadzieję, że się nie powtarzam, ale na dniach pojawiła się /w modelmanii/ w sprzedaży kolejna (trzecia seria) wrocławskich wagonów 120A od PIKO z rewizją na 1977 rok i nowymi numerami. Można już więc wydłużać realistyczny skład z epoki IVb na haku lokomotywy EU07-161. No.... bo ten kto kupuje te Bonanzy raczej ma i 161-kę? :) (grzech nie mieć).
 
S

stalecki_pl

Gość
Pora zakończyć wątek Nowości PKP 2016 i z nadzieją spoglądać na modele wychodzące w roku 2017.
Odchodzący rok 2016 zapewne wszyscy zapamiętamy jako rok premiery SP45 produkcji PIKO oraz niezrealizowaną zapowiedź ST43 firmy MTB.

Dosiego Roku drodzy Forumowicze
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 321
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 209

Podobne wątki