• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2015

ed250

Aktywny użytkownik
Reakcje
444 89 5
Niestety to tylko uboga 4 członowa wersja Lima/Hornby. Na etr610 od ACME to już dobre 4 lata czekamy, a gdyby wkońcu wydali to jest szansa na nasze Pendolino za pośrednictwem Dream.
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
Pendolino PKP ma 7 członów więc trzeba będzie liczyć ~2000 zł.
Już kiedyś odbyła się dyskusja na ten temat.
Owszem, odbyła się: http://forum.modelarstwo.info/threads/pendolino-pkp-ic-od-acme.24323/page-3

Niemniej jednak było też pierwotne określenie ceny zestawu od Limy: http://forum.modelarstwo.info/threads/nowości-pkp-2015.21781/page-54#post-460272 Napisałem pierwotne, bo smutne obecne realia kursu juana to zweryfikują i będzie to nieco więcej, ale nadal raczej poniżej 2K za 7 pudeł.

Pierwsze moje pytanie jednak zawierało słowo "kiedy"... ;)
 

elektryk33

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Na etr610 od ACME to już dobre 4 lata czekamy
Tak, dokładnie w katalogu na 2011 rok pojawił się pierwszy raz. Nie wiem czy którykolwiek model ACME tak długo pojawiał się w kolejnych katalogach nim został wydany na rynek. Mam nadzieję, że w końcu będzie bo Lima to takie trochę włoskie Piko. Co do ceny, jeśli w sumie za 7 członowy zestaw zawołają poniżej 2000 zł to myślę, że będzie to do przełknięcia.

Ps. "Chrobremu" brakuje już tylko "jednego katalogu" aby zrównać się z ETR610.
 
Ostatnio edytowane:

ed250

Aktywny użytkownik
Reakcje
444 89 5
O ile dobrze pamiętam to w którymś wątku odnośnie modelu Pendolino był link do jakiegoś włoskiego sklepu z ceną i ich malowanie od ACME w przeliczeniu z euro wychodziło coś 2800-2900 w przeliczeniu na złotówki więc tak kolorowo już nie jest, ale najpierw to wkońcu musi się pojawić by poznać ostateczną cenę i zobaczyć co za to oferuje.
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
Tak, dokładnie w katalogu na 2011 rok pojawił się pierwszy raz. Nie wiem czy którykolwiek model ACME tak długo pojawiał się w kolejnych katalogach nim został wydany na rynek. Mam nadzieję, że w końcu będzie bo Lima to takie trochę włoskie Piko. Co do ceny, jeśli w sumie za 7 członowy zestaw zawołają poniżej 2000 zł to myślę, że będzie to do przełknięcia.

Ps. "Chrobremu" brakuje już tylko "jednego katalogu" aby zrównać się z ETR610.
Oj tam;) na filmie i zdjęciach widać, zę już model jest... dotychczas ACME wystawiało w gablotkach folder z Chrobrym, tak więc idzie do przodu:)
 

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
Oj tam;) na filmie i zdjęciach widać, zę już model jest... dotychczas ACME wystawiało w gablotkach folder z Chrobrym, tak więc idzie do przodu:)
Jesteś pewien ? Bo ten model prototypowy chyba już też pokazują od pewnego czasu.
[DOUBLEPOST=1443760326][/DOUBLEPOST]
Tak podejrzewam oglądając ten film bo była w otoczeniu SU/SP45 i EP09
TO jest EFC. Było o tym sporo na poprzedniej relacji z targów Hobby.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 315
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 151

Podobne wątki