• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2015

Darek1957

Znany użytkownik
Reakcje
1.236 0 0
Otrzymałem węglarki PKP Roco 56289. Wagony bardzo ładnie wykonane. W porównaniu do wagonów Roco 67097 nie posiadają imitacji węgla. W prosty sposób można wykonać imitację węgla. Cena 47 zł za sztukę.
 

dokrasko

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
A mogę prosić o kilka słów komentarza na temat planowanych przez Marklina węglarek CTL LOGISTICS?
Kilka stron wyżej ktoś napisał że to bujda, że takich nie było.
Można prosić o garść szczegółów?
 

dokrasko

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
... i jeszcze jedna rzecz która mnie nurtuje, a na której temat chciałbym przeczytać uwagi Szanownym Panów, którzy znają się na temacie zdecydowanie lepiej ode mnie.
Otóż bardzo rozczarowałem się węglarkami prywatnych przewoźników produkcji Rivarossi.
Detal, mam na myśli poręcze i armaturę pod wagonem, wykonane z jednego wtrysku razem z pudłem wagonu. Może mam za wysokie wymagania, ale tak szybko jak kupiłem komplet 10 wagonów, tak szybko zwróciłem je do sklepu. I jeszcze ten ordynarny napis Made in China
Uczciwie trzeba przyznać, że tampodruk jest bardzo ładny i czytelny, jedynie wiedzy mi brakuje aby stwierdzić czy aby kompletny.
No i piękne i solidne opakowanie, jakbym kupował ekskluzywne obuwie w centrum Rzymu
Już cena była podejrzanie "bardzo przystępna", ale myślałem że może nareszcie nasi rodacy wspìęli się na szyt możliwości negocjacyjnych. Niestety, po wzięciu modelu/zabawki pod lupę wszystko się wyjaśniło.
A'propos zabawki, mam taki wniosek racjonalizatorski:
może by tak w przedsprzedaży i później w sklepach, podzielić półki na te z zabawkami i te z modelami.
Oszczędzi to rozczarowań i jeżdżenia w korkach.
Co Panowie na to?
 

JarW

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Może to nie do końca NOWOŚĆ PKP. Jeśli ktoś nie kupił, a nadal szuka Piko ET41, to znów dostępne np. w sklepie www.modellbahnshop-lippe.com w cenie 217,49 Eur
(w tej cenie jest darmowa dostawa - od 100Eur). A "nowością" jest tu chyba numer: ET41-149 (wcześniej wydany był 152) ...
ET41.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 320
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 151

Podobne wątki