• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2015

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0

SP45-166

Aktywny użytkownik
Reakcje
915 38 3
No i brawo Schlesienmodelle!
Nareszcie zamiast rwać się z motyką na słońce (a za takie coś uważam ładowanie się w pierwszy swój model- lokomotywę), firma skierowuje się ku wagonom towarowym. Równie potrzebnym, jeżeli nie bardziej, równie zyskownym, a o wiele prostszym w produkcji i mniej ryzykownym finansowo. Zdobędziecie doświadczenie na wagonach to i siódemki wam pójdą jak po "tak zwanym przysłowio maśle"
Cieszy niezmiernie fakt zapowiedzianych epok od III do VI (dla każdego coś miłego), no i typowo polskiego taboru. Życzę wam dużo polskich modeli wagonów.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
No i brawo Schlesienmodelle!
Nareszcie zamiast rwać się z motyką na słońce (a za takie coś uważam ładowanie się w pierwszy swój model- lokomotywę), firma skierowuje się ku wagonom towarowym. Równie potrzebnym, jeżeli nie bardziej, równie zyskownym, a o wiele prostszym w produkcji i mniej ryzykownym finansowo. Zdobędziecie doświadczenie na wagonach to i siódemki wam pójdą jak po "tak zwanym przysłowio maśle"
Cieszy niezmiernie fakt zapowiedzianych epok od III do VI (dla każdego coś miłego), no i typowo polskiego taboru. Życzę wam dużo polskich modeli wagonów.
No nie wiem czy z taką motyką na słońce, skoro model wychodzi podobno za kilka dni, prototyp wygląda miodnie, w tworzenie napędu podobno (z tego co mówili) zaangażowany jest twórca napędu gagara... nie nzawał bym tego "rwaniem z motyką na słońce", a modeli wagonów towarowych fakt że potrzeba...
 
Reakcje
9 1 0
Ja lokomotywę mam zamówioną od długiego czasu. Dziś taka informacja pojawiła się na moim koncie Modelmani

EP07-198 typ 4E "PKP Intercity"Piko96365
0 szt. / Od 30 czerwiec 2015 x 000,00zł
UWAGA !!! Produkty zaznaczone na czerwono nie są już dostepne w ofercie producenta, co oznacza że dany produkt nie będzie mógł być zrealizowany.
Radzę zapytać w MM. Ja też dostałem taką informacje, ale zapytałem i mogę być pewny modelu. Może to dotyczy użytkowników, którzy nie dawno zamówili.
EU07-198 PKP Intercity ponownie na stronie Modelmanii. Podobno był błąd w systemie - tak odpowiedź otrzymałem.
http://www.modelmania.com.pl/product_info.php?products_id=79108
 

SP45-166

Aktywny użytkownik
Reakcje
915 38 3
Wybacz kolego, bez obrazy, ale mam wrażenie że czasami naprawdę siedzisz i patrzysz jakby tu jeszcze jeden post napisać o czymkolwiek. To sformułowanie to rodzaj zapewne "skrótu myślowego", użytego zresztą zapewne przez Roberta nie do końca pewnie posługującego się językiem polskim. Nie szukajmy kolejnej afery modelarskiej
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
To sformułowanie to rodzaj zapewne "skrótu myślowego", użytego zresztą zapewne przez Roberta nie do końca pewnie posługującego się językiem polskim. Nie szukajmy kolejnej afery modelarskiej
No to mi dowaliłeś. Ale OK - nie obrażam się. Ja nie z tych :)
Zapomniałem o tym, że kolega Robert ma inny język ojczysty.
Sorki, nie chciałem nic złego, a broń cię szukania afer. Zapytałem tylko. Ale ok. Może i masz rację. Tak to zabrzmiało o czym nie pomyślałem. W końcu na forum panuje ostatnio jakaś obsesja na punkcie widzenia wszelkich 'punktów zapalnych'.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 321
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 151

Podobne wątki