• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2015

Reakcje
3 0 0
to chyba dlatego że cały nakład został sprzedany i MM już nie przyjmuje zamówień albo....
Pozostałe modele jak są wyprzedane to dalej są na stronie tylko jest informacja (wyprzedane)
[DOUBLEPOST=1422032217][/DOUBLEPOST]
Ten barowy, to byłby smaczek.
Wpierw niech w końcu zrobią pozostałe wagony które zapowiadali już dawno temu,ale ten barowy też daje radę;)
 

Darek1957

Znany użytkownik
Reakcje
1.235 0 0
Ten katalog to pierwsza połowa lat 80, żenująca informacja, opakowana papierem toaletowym.
Firma spadła na psy, a jej asortyment, przedstawiony w "katalogu", urąga przyzwoitości. To jest lekceważenie zwykłego klienta.
Terminy, asortyment...obiecanki w nieskończoności...
To nie jest firma modelarska, to manufaktura bez krztyny wiarygodności.
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
516 21 0
Może nie bardzo PKP, ale blisko. Maerklin zapowiada elektrowóz CTL.
https://www.maerklinshop.de/index.p...chfeatures=&searchseries=&searchcrossselling=

W Polsce nie ma wielu zapaleńców Maerklina, ale zwykle nowsze modele są przygotowane na konwersję '2-rail'.
Było już o tym.
[DOUBLEPOST=1422050684,1422050329][/DOUBLEPOST]
Jeszcze nawet nie pokazali w pełni przygotowanego modelu w barwach klasycznych o_O A już IC zapowiadają...
Ciekawi mnie by sprawdzić ale wydali modeli zapowiedzianych w katalogu z 2014 [albo i z 2013], ale szkoda mi czasu.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Wybaczcie jedno pytanie nie na temat i już milknę. Kolego Sebastianie.W, możesz mi zdradzić co to za 2 piękne wagoniki stoją na górze zdjęcia? Napisz proszę na PW, żeby nie zaśmiecać wątku. Dzięki.
 

Kriz8

Aktywny użytkownik
Reakcje
408 5 3
Tzn.? Na "Rogalinek" 2015 planowana jest limitowana edycja? Jakieś szczegóły?
Czy chodzi zupełnie o coś innego?

A tak nawiasem jeszcze ogólne pytanie do użytkowników, może ktoś wie.
Czy katalogowe wypusty Tilliga wagonów towarowych z ep. III z ostatnich lat (węglarka Wdth, platforma Pdh21, kwasiarka Rnh i zapowiadany łaciak Sn) powstały na bazie konkretnej dokumentacji? Chodzi o realne numery i daty napraw.
 

Kriz8

Aktywny użytkownik
Reakcje
408 5 3
No tak. Ale to w epoce IVa. Zrozumiałem, że szykuje się coś do kompletu w epoce IIIc.
Chyba, że daty rewizji będą pasowały, to może się spotkały wagony na przełomie epok. O ile oczywiście nie jest to ten sam wagon w 2 różnych systemach numeracji.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 315
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 151

Podobne wątki