• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2014

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.629 71 19
Byłem wczoraj w Modelmanii akurat jak Pani Dorota otwierała paczkę z modelami. Wagony prezentują się świetnie! Teraz tylko poczekać aż dojdą do Torunia. SM42-593 już czeka. Teraz jeszcze Czekolada, Malboro, a spełnieniem marzeń byłyby czeskie Laski - Škody serii 163.
Miejmy nadzieję, że ukażą się kolejne wersje Bohunów, przede wszystkim ta najbardziej pożądana, czyli z początku ich eksploatacji w oryginalnym fabrycznym malowaniu.
 
Ostatnio edytowane:

dumiak

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
ze stoiska...[DOUBLEPOST=1414269675,1414269078][/DOUBLEPOST]a tutaj z TMF[DOUBLEPOST=1414269710][/DOUBLEPOST]a tutaj z nowści/ gablotki z modelami od TMF
 

Załączniki

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
Ok dzięki za info, nie znam się kompletnie na takiej wycenie. Myślałem, że gdzieś z 8 tyś będzie kosztować. 25tyś to w żaden sposób żonie nie przetłumacze :)[DOUBLEPOST=1414308949][/DOUBLEPOST]No to widzę kolega @michałek zrobił sobie ze mnie przysłowiowego łacha.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
No to widzę kolega @michałek zrobił sobie ze mnie przysłowiowego łacha.
Nie z Ciebie w żadnym wypadku... Modele są piękne, jednak Pan Edward z EFC, jak widać, sam zauważył konieczność ucieczki w rynek parowozów wobec ekspansji nowych producentów, takich jak Schlesienmodelle. Stąd w gablocie tekatka a nie EU07 czy ET22. Po prostu nikt nie będzie kupował najpiękniejszych nawet blaszek w formie EU07, mając alternatywę w postaci równie pięknych a kilkukrotnie tańszych modeli seryjnych. Nie oszukujmy się. To już początek końca rynku na modele popularnych elektrowozów czy diesli w cenie przewyższającej średnie polskie zarobki. Z drugiej jednak strony nie trudno domyślać się, że seryjne modele polskiej konstrukcji parowozów w przystępnej cenie, to póki co dalsza przyszłość. Tu właśnie EFC upatruje szansy dalszej egzystencji. Kto wie, czy na następnych targach w gablocie EFC nie zobaczymy Pt47 czy Ty51.
 
Ostatnio edytowane:

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
I tu jest właśnie nisza w rynku dla EFC. Dopóki nie powstanie jakieś Kaschubienmodelle oferujące niemal to samo w cenie kilkukrotnie niższej.

P.S.
Bonanzy TMF (z blaszek!) kosztować mają wg. producenta ok. 500zł. Też niemało ale da się. ..
 
Ostatnio edytowane:

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
I tu jest właśnie nisza w rynku dla EFC. Dopóki nie powstanie jakieś Kaschubienmodelle oferujące niemal to samo w cenie kilkukrotnie niższej.

P.S.
Bonanzy TMF (z blaszek!) kosztować mają wg. producenta ok. 500zł. Też niemało ale da się. ..
W zasadzie to myślę że jednak ale chętni na ręcznej roboty sprzęt będą zawsze, sam nabyłem SM31, przy okazji obejrzałem sobie trochę innych cudeniek, które akurat były na warsztacie i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem ogromnym i gdyby nie kupno mieszkania to już bym dawno zamówił kilka tych cudeniek, a tak trzeba będzie jakieś pół roku poczekać...
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 305
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 297

Podobne wątki