• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2014

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
Na 100% tak będzie. Wszystko jest do dostania na allegro, nawet jeżeli chodzi o dużo starsze modele. Takie "dwulatki" to będą jeszcze w sklepach pewnie dostępne.
 

mair81

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Nie lubię kupować modeli na allegro. Ale faktycznie masz rację, sprawdzałem nawet teraz dostępność Bipy o którą była taka awantura że nie starczy dla wszystkich, a tu proszę jeszcze teraz można ją w sklepie zakupić. Ja już zrezygnowałem w tym roku z Bystrzycy i Papug. To samo chyba zrobię z SM/SP z tego roku i nie wiem czy podobny los nie spotka 4-czł. Bhp a o BWE nawet nie myslę.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.392 463 29
Oczywiście kolega Kriz ma rację, odnosiłem się bezpośrednio do wpisu kolegi Bardi 78. A o pochodnych, wersjach i podtypach lepiej nie wspominać, bo trzeba byłoby każdą z nich szczegółowo przeanalizować pod kątem zgodności z kartą UIC. Nigdy tego nie sprawdzałem, ale podejrzewam, że niektóre z nich mogą nie w pełni odpowiadać cechom typu Y wg specyfikacji UIC.
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Mój szef po wakacyjnym powrocie z wysp Pacyfiku, oznajmił, ze kasy niema.
Teraz będziemy pracować, za miskę ryżu.
Więc zero zakupów.
Tak to jest jak się u Chińczyka robi...[DOUBLEPOST=1407228217][/DOUBLEPOST]
Ciekawe czy tym razem prosta czy też banan...
Bananowa nowo-moda przeszła także na braci mniejszych.... http://forumtt.pl/viewtopic.php?t=6088&postdays=0&postorder=asc&start=150
Rozumiem, że skośne oczy stanowią duży % świata, ale że skos zaczyna przechodzić na modele to już przesada...
 
Ostatnio edytowane:

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Jestem zawiedziony modelem PTK... myślałem, że będzie w barwach jak na wizualizacji.
Coraz częściej wizualizacja nie pokrywa się z rzeczywistością.
 

mair81

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
W ramach nowości Rivarossi wychodzi zaraz kilka węglarek należących do prywatnych przewoźników. Z tego co widzę na filmach z YT wynika że węglarki PTK Holding, PCC Rail, DB Schenker oraz PTK Rybnik / to akutat od Roco /można zestawić w jeden skład, czy mam rację ?. Jesli tak to pod jaką lokomotywę dostepną na rynku / nie koniecznie polską/ można podczepić taki skład?
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 321
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 297

Podobne wątki