• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2013

luc1979

Znany użytkownik
Reakcje
263 0 0
OKi2 z Wągrowca idealnie pasuje do wypustu FL z Chodzieży.Te wagony Tilliga będą uzupełnieniem do wcześniejszych wypustów Roco i Fl oraz Oarowozika ze stacji Krzyż.U mnie ten skład wymiennie ciągnie OKo1 z parowozowni Poznań Osobowa (jako relacja Poznan-Krzyż) albo Ok1 z parowowni Międzyrzecz.
 
Reakcje
5 0 0
No od jutra na pewno się w sklepie nie pojawi, pozostaje jedynie mieć nadzieje że nadjedzie w tym roku...
Bliższych informacji niestety nie posiadam a czekam bardzo niecierpliwie:)
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
Kto chce ma okazje: Oi1-29 PKP za 721zł: http://makieta.pl/parowozy/418-fleischmann-413703-parowoz-oi1-29-pkp.html
Mam ten model i polecam. Pięknie wykonany jak na wielkoseryjną produkcję. Jeździ też spoko. 721zł to na pewno się już kalkuluje taka cena.
Model i ładny (szczególnie w wersji niemieckiej), tylko chyba trochę nie odpowiada polskiemu oryginałowi.
Na kotle ma zamienioną miejscami piasecznicę i zbieralnik pary (poprawcie, jeśli coś nazywam nie tak).
Pomimo, że lubię parowozy, a dodatkowo teraz jest on w atrakcyjnej cenie, to nie będę wspierał ROCO/Fleischmanna zakupem, produkcji z takimi błędami.
Wypuszczanie takich modeli jest dla mnie kolejnym przykładem jak ta firma podchodzi do polskich klientów.
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
wymienione poręcze i tablice naniesione i nowe obrzeża i pokrętła zaworków ,reszty nie tykam bo by się zaczęło...........
dźwięk przepiękny ,nareszcie wzorem fenixa głośnik w dymnicy !
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 184
Tabor 254
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 187

Podobne wątki