• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2013

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.395 463 29
No to chyba niezbyt uważnie, warto jeszcze raz przeczytać. W artykule jest wyraźnie napisane, że były to kolejne serie wagonów tego samego typu, różniące się od siebie drobnymi, praktycznie nieistotnymi szczegółami, a jedyną większą różnicą w wyglądzie było dodatkowe okno w przedziale WC w wagonach z pierwszej serii, G67.
 
Ostatnio edytowane:

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Przedwczoraj pytałem się w LokoModel'u i twierdzili że na przyszły rok, bliżej nieokreślona data. Tak samo dodatkowe do bystrzycy, wars i co tam miało być jeszcze.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Pamiętam jak pisaliście, że koniec roku będzie straszny, bo wychodzi wszystko na raz :) a teraz się okazuje, że straszny będzie czerwiec 2014 bo wszystko zostało przerzucone.
O ile w czerwcu coś wyjdzie...
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Producenci przenoszą na następny rok, bo i tak było jest sporo rzeczy do kupienia.
Cały czas wychodzą SM'ki. Zaraz wyjdzie do nich bipa.
Kiepura z LS moodels czai się tuż za rogiem. pojedyncze od roco wagony się pojawiają. Bystrzyca w sklepach. A w międzyczasie powódź ryflaków za pół ceny i wyprzedaż roco.
Ja na nadmiar kasy nie mogę narzekać.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 326
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 187

Podobne wątki