• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2013

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Ciekawe dlaczego Tillig zdecydował się akurat na taki kolor tego GAZ-a. Nigdy w Polsce nie spotkałem się z niebieskim malowaniem tego samochodu.
Gdyby pomalowali na kolor oliwkowy to możliwe, że znalazłoby się więcej nabywców.
 
Ostatnio edytowane:

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Nowość od ROCO jeszcze na ten rok (ok 43 tygodnia).
66751 -Platforma Res w malowaniu PKP CARGO

Niestety podają, że TYLKO w ich sklepie.
A gdzie tam jest napisane, że TYLKO w ich sklepie? Ja zrozumiałem, że model nie jest dostępny (jeszcze, będzie w tygodniu 43.), ale można go (wstępnie) zamówić u nich (Vorbestellung). To nie musi znaczyć, że nigdzie indziej nie będzie.
 

sosnama

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
A gdzie tam jest napisane, że TYLKO w ich sklepie? Ja zrozumiałem, że model nie jest dostępny (jeszcze, będzie w tygodniu 43.), ale można go (wstępnie) zamówić u nich (Vorbestellung). To nie musi znaczyć, że nigdzie indziej nie będzie.
Dziękuję Panie Andrzeju za wyjaśnienie. Niestety "ten" obcy język jest mi obcy.;)
Zasugerowałem się tym znaczkiem na ogólnej liście modeli PKP - "e" w kwadracie - i stąd ten wniosek, że "tylko".
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.629 71 19
Dziękuję Panie Andrzeju za wyjaśnienie. Niestety "ten" obcy język jest mi obcy.;)
Zasugerowałem się tym znaczkiem na ogólnej liście modeli PKP - "e" w kwadracie - i stąd ten wniosek, że "tylko".
Język językiem, ale niestety [e] to symbol sprzedaży wyłącznie poprzez e-shop i tu sprawa się komplikuje. Ja bym bojkotował taką sprzedaż aby Roco się nauczyło, że polskich modeli nie da się sprzedawać przez e-shop. Najlepiej pokazuje to przykład wagonu Hbbillns, który był dostępny tylko przez e-shop, ale szybko stał się dostępny w normalnej sprzedaży.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Może rzeczywiście to "e" znaczy, że model dostępny jedynie w e-sklepie Roco. Nie spotkałem się z takim oznaczeniem, a na ich stronie znalazłem tylko objaśnienie, że to "e-Shop Artikel" - ale czy wyłącznie? Jeżeli jest tak, jak pisze kolega Remaj, to popieram jego propozycję (zwłaszcza, że ten model i tak w ogóle mnie nie interesuje;))
 

sosnama

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Język językiem, ale niestety [e] to syme-shop'uaży wyłącznie poprzez e-shop i tu sprawa się komplikuje. Ja bym bojkotował taką sprzedaż aby Roco się nauczyło, że polskich modeli nie da się sprzedawać przez e-shop. Najlepiej pokazuje to przykład wagonu Hbbillns, który był dostępny tylko przez e-shop, ale szybko stał się dostępny w normalnej sprzedaży.
I tutaj było trochę inaczej.
Ja swojego kupiłem w Drimie, potem pojawiła sie ikonka e-shop'u, a potem znów trafił na normalne półki sklepowe.
A może "dobrzy" sprzedawcy kupią w ich sklepie, a potem sprzedadzą u siebie?
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
ModelMania
------------------------------
------------------------
Poniżej wymienione produkty są dostępne u producenta, można je zamawiać. Czas oczekiwania na sprowadzenie produktu oraz dodatkowe informacje znajdują się w linku obok produktu.

Zestaw wagonów osobowych "IC Bystrzyca" / 3szt. (ACME90029) http://www.modelmania.com.pl/product_info.php?products_id=61635

Zapraszamy do zakupów
Czyżby "Bystrzyca" się zbliżała ?
 
Reakcje
292 0 0
Ciekawe dlaczego Tillig zdecydował się akurat na taki kolor tego GAZ-a. Nigdy w Polsce nie spotkałem się z niebieskim malowaniem tego samochodu.
Gdyby pomalowali na kolor oliwkowy to możliwe, że znalazłoby się więcej nabywców.
Nie dyskutuję o odcieniu ale ja spotkałem w kolorze niebieskim. Miał go Milicja Obywatelska. Pamiętam, ponieważ jako małe chłopię wybiegłem na ulicę wprost pod takowy niebieski radiowóz MO (wyhamował) ale oderwało mi się poważnie od przedstawiciela władzy. W każdym razie były niebieskie ale fakt, znacznie mniej popularne malowanie. No ale to było dawno temu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 315
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 187

Podobne wątki