• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości nie-PKP 2022

wolfik

Znany użytkownik
Reakcje
989 1 0
#61
W nowościach Roco jest też Reihe 77 - ciekawe czy to będzie trwała tendencja wypuszczania dawnych modeli Kleina ...
Oświetlenie LED, gniazdo PluX22 ... ciekawe co jeszcze zmienią/ulepszą. Na renderze na szybko znalazłem zwężenie obrzeży, uszczegółowienie wózka przedniego, jakaś zamiana w okolicach tylnego. Zobaczymy jak to będzie w modelu.
 

OLF

Znany użytkownik
Reakcje
1.251 32 10
#65

Ropu

Znany użytkownik
Reakcje
1.225 25 2
#66
Dobre tyle, że do zabawy można mieć mniejszy zestaw, a nie kupować cały, który i tak nie zmieści się na żadnej domowej makiecie.
A link też już zdechł :)
 
OP
OP
Remaj12

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.629 71 19
#74
Dla zainteresowanych modelami szwajcarskiego taboru - wczoraj na kanale firmy Roco został opublikowany film z prezentacją prototypu modelu lokomotywy serii Ae 3/6 I (Roco 70087 / 70088 / 78088):


Pierwszy z dwóch zapowiedzianych w zeszłym roku modeli ma być dostępny w III kwartale bieżącego roku. Co ciekawe, również MäTRIX zapowiedział produkcję zupełnie nowych modeli lokomotyw tej serii. Poniżej fragment katalogu z nowościami firmy TRIX:

trix_25360_ae3,6i_seite46.png

trix_25360_ae3,6i_seite47.png
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
#78
Znowu poszła Brawa na łatwizne, napęd w tendrze... niech sobie wsadzą taki model... jakoś Matrix potrafi robić parowozy z napędem w kotle i wyglądają super, mam tu na myśli BR02, mam ten model, jest piękny :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 154
Tabor 209
Tabor 151
Tabor 297
Tabor 187

Podobne wątki