• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości nie-PKP 2019

DRACULA

Znany użytkownik
Reakcje
2.787 266 41
#41
...taaak .... takie nowości wszystkich firm ...jaki stan rynku ....
Są już też nowości Kibri , Vollmer i Viessmann ... cieniutkie jak turecki kebab w Szczawnie Zdrój ...
http://www.mbs-sebnitz.de/downloads-2019
Jedynie ta elektroniczna ksantypa lejąca wałkiem chłopa godna jest zakupu na Dzień Kobiet dla wszystkich żon polsko-języcznych polityków od lewa do prawa ... ! :LOL:
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
#44
Macie więcej informacji czy rzeczywiście już wjechało do sklepów czy jak zawsze ściema ze strony MM. Ponoć w ciągu 72h u klienta.
http://www.modelmania.com.pl/product_info.php?products_id=108426
Ot, "ciężar słowa". A czytać trzeba w linku.
"Jeśli jest to towar sprowadzany pod indywidualne zamówienie klienta, termin realizacji zamówienia jest zależny od informacji podanej w opisie tego produktu, z przyczyn niezależnych od nas może wydłużyć się maksymalnie do 10 dni."
72 h to jest jak mają towar. A mają ??? :ROFL::ROFL::ROFL:
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
#46
BRAWA biednie... prócz kupy nowych fikcyjnych wagonów z naniesionymi reklamami. Uuu... trochę rozczarowanie... a gdzie jest wcześniej zapowiadany BR 01 BRAWY w wersjach DRG oraz DR z IV epoki? To były nowości na 2018.
Ale ja sam nie wiem, czy łykać tą BR01, bo ma mieć napęd w tendrze, a nie w kotle... to czy nie lepiej wziąć Trixa?
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
#49
Fikcyjnych nie konstrukcyjnie tylko z uwagi na te reklamy. 90% tych modeli nie istniało w rzeczywistości. A szkoda bo mnie się podobają i mam kilka takich wagonów DB. Ale wcześniej sporo czasu poświęciłem na ustalenie czy taki wagon faktycznie istniał.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
#52
Głównie fora niemieckie. Poza tym przede wszystkim ustalam czy wagon istniał w takiej formie w danym czasie. Bo Brawa wydaje też takie wagony które co prawda istniały np. w 3 epoce ale wydaje je jako wagony z epoki 2 oznaczone jako DRG.
Oczywiście nie jest żadnym dowodem na nieistnienie wagonu tylko brak zdjęcia w necie. Ale ogólnie ta seria wagonów od Brawy uważana jest w Niemczech za fikcyjną.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
#57
No ja mam jeden parowóz Fleischmanna z napędem w tendrze. Faktycznie tender pcha lub ciągnie lokomotywe. Ale to jest tylko widoczne przy zmianie kierunku ruchu. A właściwości jezdne są genialne.
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
#58
No ja mam jeden parowóz Fleischmanna z napędem w tendrze. Faktycznie tender pcha lub ciągnie lokomotywe. Ale to jest tylko widoczne przy zmianie kierunku ruchu. A właściwości jezdne są genialne.
No właśnie ja też mam 1 parowóz Fleischmanna i jest piękny, ale właśnie jak rusza, lub zmienie kierunek jazdy, to ewidentnie widać jak tender pcha lub ciągnie lokomotywę...
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
#60
Silnik w kotle tylko w połowie likwiduje problem bo i tak przy jeździe do tyłu będzie przy ruszania widać przez ułamek sekundy że lok pcha tender. Dla mnie to jest taki drobiazg że nie warty jest uwagi;).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 154
Tabor 209
Tabor 151
Tabor 297
Tabor 187

Podobne wątki