• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości nie-PKP 2017

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
W katalogu Roco zauważyłem przy niektórych lokomotywach logo "Henning Sound". Czy ktoś coś wie na ten temat, czy to jakiś ich kozak od dźwięków że tak to akcentują? Jak się prezentują jego schematy na tle innych ?
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
Tam już byłem. Bardziej chciałem się dowiedzieć czy gość ma tam jakiś status gwiazdy od dźwięku i czy faktycznie wybija się jakoś ponad ?
 
Reakcje
4 0 0
Tam już byłem. Bardziej chciałem się dowiedzieć czy gość ma tam jakiś status gwiazdy od dźwięku i czy faktycznie wybija się jakoś ponad ?
Mozna powiedziec ze jest gwiazda od dzwieku.Jesli u niego zamówisz, to czekasz nawet i pól roku,tyle ma zamówien.Kiedys jak Roco mialo kogos innego to ludzie kupowali bez dzwieku,
a potem zamawiali u niego.Te dzwieki idzie porównac z oryginalem.Polecam.
 

Ropu

Znany użytkownik
Reakcje
1.225 25 2
Ten „warszawski” ma chyba ściany boczne profilowane - modele takowych robi Märklin/Trix.
Z gładkimi ścianami z pewnością też jeździły po Polsce i ten model napewno kupię.
 

Kriz8

Aktywny użytkownik
Reakcje
408 5 3
Nie. Z tego co pamiętam wagony eksportowane do Węgier były przeznaczone wyłącznie do ruchu krajowego (wewnętrznego). Zresztą pierwsza grupa cyfr w numerze inwentarzowym to potwierdza (50). I czwarta poniekąd również (nie jest to wagon "wielonapięciowy").
 

jack_flash

Aktywny użytkownik
Reakcje
664 64 8
Na Węgry, nie do Węgier, podobnie, jak na Litwę, na Ukrainę, na Dominikanę i jeszcze parę innych państw (oczywiście nie chodzi o eksport polskich wagonów ;)).
Sluszna uwaga. Miejsca geograficzne takie jak wyspy, polwyspy oraz krainy geograficzne okreslamy w ten sposob (oczywiscie z polskiego punktu widzenia). Na Kujawach, na Mazurach, na Wybrzezu, ale w Wielkopolsce w Malopolsce w Tatrach w Beskidach, na Slasku (jezyk polski do latwcyh nie nalezy)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 315
Tabor 209
Tabor 151
Tabor 297
Tabor 187

Podobne wątki