• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości nie-PKP 2017

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
#82
Zamierzam sobie go kupić i przerobić na PKP. Takiego gagara nikt nie ma.
Karol !!! Ile to to kosztuje i czy jeden dekoder z dżwiękiem wystarczy do zasilenia 2 głośników w obu członach?
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#83
Człony nie są połączone elektrycznie więc w drugim byłby potrzebny przynajmniej dekoder jazdy.
Tam wchodzą po dwa głośniki na każdy człon ;)
 

jack_flash

Aktywny użytkownik
Reakcje
664 64 8
#85
No i swietnie! Doskonale posuniecie ROCO, to unaczesnienie modelu. Dobre dla ekonomii, teraz beda wypuszczac gagary jak "Ucho Prezesa", co tydzien jeden (w czasoprzestrzeni zgodnie ze skala). W koncu to nie "rocket science"? ;)
@garcia ramirez - potrzebujesz dwa dekodery, zeby bylo jak w realu. Kazdy silnik przeciez pracuje niezaleznie. No i jak kupisz dwa odrazu to moze dostaniesz od Karola jakis "deal"?:gwizd:
Przy okazji, mam zestaw kanadyjskiego LRC w malowaniu VIA Rail. Sa dwie lokomotywy, jedna przod, plus trzy wagony, druga z tylu. Brzmi to fantastycznie, wlasnie obie razem. No i to musi pracowac w "consisting".
 
B

bobby74

Gość
#86
Ciekawy jestem, czy synchron będzie między dwoma połówkami loka. Teoretycznie takie same ustawienia na dekoderach powinny dawać takie same parametry jazdy, ale w praktyce hmmm nie zawsze to działa... Na PKP jeździły takie monstra?
 
B

bobby74

Gość
#89
Człony nie są połączone elektrycznie więc w drugim byłby potrzebny przynajmniej dekoder jazdy.
Tam wchodzą po dwa głośniki na każdy człon ;)
Zadzwoniłem do Roco. W obydwu połówkach loka jest dekoder dźwięku, dwa głośniczki i UPS! Fabrycznie skonfigurowane jako podwójna trakcja. Brzmi nieźle:)
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#93
.
[DOUBLEPOST=1490996915,1490996193][/DOUBLEPOST]Tak jeżdżą, dodam, że pomiędzy członami nie było żadnego sprzęgu.
Każdy człon ma inny adres, dodatkowo jest ustawiony adres consist, na którym można jeździć całym zespołem.

 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 315
Tabor 209
Tabor 151
Tabor 297
Tabor 187

Podobne wątki