• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości nie-PKP 2016

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
A może to ta niespodzianka tegoroczna od Piko, co to wspominał jeden kolega w wątku o Trybunałach? Ma być jakaś premiera w tym roku i jakaś w następnym. Taki Vectron to byłoby coś! :)
 

Janeks

Użytkownik
Reakcje
16 0 0
A może to ta niespodzianka tegoroczna od Piko, co to wspominał jeden kolega w wątku o Trybunałach? Ma być jakaś premiera w tym roku i jakaś w następnym. Taki Vectron to byłoby coś! :)
Podczas rozmowy w jednym ze sklepów od sprzedawcy usłyszałem, że ma to być typowo polska lokomotywa, ale piko nikomu nie zdradza co to ma być. Potem co roku ma pojawiać się kolejna. Vectron to raczej nie będzie, ale być może też go kiedyś zrobią.
 
Reakcje
0 0 0
Bardzo ciekawe...typowo polska. Pole manewru się zawężyło ostatnio. SM31, ET22 , EP09 reszta to raczej już 3 liga lokomotyw. No ciekawe. A kiedy ma ta tajemnica ujrzeć światło dzienne ?
 

Janeks

Użytkownik
Reakcje
16 0 0
Bardzo ciekawe...typowo polska. Pole manewru się zawężyło ostatnio. SM31, ET22 , EP09 reszta to raczej już 3 liga lokomotyw. No ciekawe. A kiedy ma ta tajemnica ujrzeć światło dzienne ?
Pytanie tylko jak interpretować stwierdzenie "polska lokomotywa"? Równie dobrze piko może mieć na myśli lokomotywę jeżdżącą po naszych torach, ale niekoniecznie produkowaną w Polsce (np. TEM2). Osobiście też obstawiam ET22, bo z tego co pamiętam piko się do byczka przymierzało. Co to będzie to się dowiemy jesienią, a teraz wróćmy do tematu tego wątku.
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Pytanie tylko jak interpretować stwierdzenie "polska lokomotywa"? Równie dobrze piko może mieć na myśli lokomotywę jeżdżącą po naszych torach, ale niekoniecznie produkowaną w Polsce (np. TEM2). Osobiście też obstawiam ET22, bo z tego co pamiętam piko się do byczka przymierzało. Co to będzie to się dowiemy jesienią, a teraz wróćmy do tematu tego wątku.
ET22 to będzie chyba naj lepszy ich wybór. Nie mogę doczekać się takiego modelu. No chyba, że zostanie brzydko pisząc spiepszony.
 
Ostatnio edytowane:

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
Mam zapytanie, czy w tych wagonach ten dach jest odejmowany ? Tak że można z tego zrobić normalną węglarkę?
Czy jest to całość z pudłem nierozbieralna?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 315
Tabor 154
Tabor 151
Tabor 297
Tabor 187

Podobne wątki