• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości nie-PKP 2016

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#25
Sądzę że raczej jest to wątpliwe. Bardzo mały rynek zbytu.
I nie ma sensu, by po moim wpisie 5 czy nawet 10 osób napisało że na pewno by kupiło, bo modele seryjne się robi w seriach mających minimum kilkaset sztuk, a nie kilkadziesiąt czy kilkanaście.
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 16 0
#27
Widziałem tego Vossloha w zeszłym roku w Poznaniu, w oznaczeniach STK. Ten z Kolei Bałtyckiej to ta sama lokomotywa. Zapewne jeździł po rożnych przewoźnikach, by dostać dopuszczenie na Polskę.
 
Reakcje
421 3 0
#31

luc1979

Znany użytkownik
Reakcje
263 0 0
#32
Nie wiem czy ktos slyszal o tej firmie Albert Modell ale maja w ofercie wagony,ktore sa bardzo podobne do naszych w PL .
https://albertmodell.wordpress.com/
jeśli chodzi o platformy to są to modele polskich wagonów wyeksportowanych na Węgry.Polska w latach 70 i 80 była jednym z największych producentów wagonów na świecie z czego sporo zostało wyeksportowanych.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
520 41 1
#35
Panowie, czy wiadomo może coś na temat ukazania się Skody E380 CD z Roco?
Była jakiś czas temu w zapowiedziach, ale temat w pewnym sensie jakby umarł, a ja dodatkowo nie jestem na bieżąco.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
520 41 1
#37
Małe zainteresowanie??? o_O
Ciekawe, w jaki sposób to zostało i przez kogo sprawdzone...(n)
Trochę mnie dziwi ten fakt, choćby ze względu, że to flagowa maszyna kolei CD.
Tak, siak, czy owak, Škoda.:(
 

Ufo

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
266 1 1
#38
jeśli chodzi o platformy to są to modele polskich wagonów wyeksportowanych na Węgry.Polska w latach 70 i 80 była jednym z największych producentów wagonów na świecie z czego sporo zostało wyeksportowanych.
Węgrzy potrafią zrobić modele nie swoich wagonów, a w my...? Tych platform, była cała masa, ale widocznie lepiej jest zbierać pseudo przemalowanki roco :/
 
OP
OP
4

404W

Znany użytkownik
Reakcje
516 21 0
#40
Węgrzy potrafią zrobić modele nie swoich wagonów, a w my...? Tych platform, była cała masa, ale widocznie lepiej jest zbierać pseudo przemalowanki roco :/
Mijasz się z prawdą. Podwójnie. Wagony te, jak i wcześniej kupowane polskie węglarki dwuosiowe [zarówno typu polskiego jak i UIC], były tam w takiej liczbie, że stały się charakterystycznym elementem MAV - coś jak u nas WAPy. Producenta "krajowego" mamy - Robo - ale ten woli ambitniejsze modele wagonów osobowych.
O jakich "pseudo przemalowankach" myślisz. Roco ma też [po Kleinie] 2 polskie typy wagonów.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 315
Tabor 154
Tabor 151
Tabor 297
Tabor 187

Podobne wątki