• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości nie-PKP 2015

SU46-017

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Koledzy, czy ktoś posiada lub widział z bliska model 182-183 MTB ( czyli ZSR 183 019 lub CDC 182 080). Na zdjęciach zamieszczonych na stronie firmowej MTB w/w loki nie grzeszą szczególną dbałością o detale (ocena oczywiście subiektywna bo oparta jedynie na foto). Jak jest naprawdę?
 

elektryk33

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
To już chyba będzie nowość 2016, ale zapowiedź pojawia się już teraz. MTB zaanonsowało SKODA 162/163 - http://mtb-model.com/pages/product.php?id=137&lang=en&meritko=H0 . Może coś co u nas śmigało pojawi się również? Do składów PR i nie tylko jak znalazł. Poczekajmy jak się to rozwinie.

Pozdrawiam
Na pewno jedną zamówię do IR "Piast". Tak w ogóle to ktoś już wykonał model tej serii lokomotyw. Wiem ze Piko zrobiło podobną ale to inna seria jest zdaje się.
 

elektryk33

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
W sklepie z wybrzeża można już zamawiać elektrowóz serii 163. Będzie to numer 029 tej lokomotywy czyli nic innego jak poruszająca się po naszych torach "Beata". Pozycja obowiązkowa z uwagi na to że prowadziła m.in. IR "Piast".

Pozostaje mieć nadzieję, że model będzie naprawdę dobrze wykonany. Nie znam tej firmy i nie wiem jak jest z wiernością odwzorowania ich produktów.

A tak na marginesie to z jakich przydziałów były wagony w IR "Piast", zwłaszcza chodzi mi o bohuny?
 
Ostatnio edytowane:

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
Udany model serii 163 otworzy drogę do wysypu kolejnych maszyn blisko spokrewnionych a jest ich sporo. W dodatku są to ikony kolei czeskich i słowackich. Sukces wisi w powietrzu pod warunkiem, że nie przesadzą z ceną. Obecnie proponowana zbliża się do granicy bólu.
 
B

bobby74

Gość
Lippe ok. 243 €, amc nie wiem.
Dźwięk, ciężka metalowa buda, bardzo fajny cichutki napęd.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 315
Tabor 154
Tabor 209
Tabor 297
Tabor 187

Podobne wątki