• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości nie-PKP 2013

404W

Znany użytkownik
Reakcje
516 21 0
#23
Mhhh
Może za to Herris/kkMb wreszcie wydadzą ten model krytego wagonu kkStB.
Ciekaowstkę natomiast widzę u Fleischmanna. Wydadzą parowóz G8.1 KPEV i proponują do niego zestawy ale ich w katalogu nie ma, więc sądzę, że dopiero będą zapowiedziane później.
 
Reakcje
0 0 0
#26
Jak dla mnie S250 z Rybnika jest fajna propozycja do uzupełnienia już innych pozycji tego przewoźnika. Co dużo gadać katalog w polskie modele ubogi ale może na następne półrocze wyjdzie coś madrzejszego. Ciekawi mnie tez fakt ze malowań ST44 tylko 1 czyżby model był niewypałem. No może jeszcze cysternę nabędę tylko gdzie, bo moi ulubieni sprzedawcy nie maja już modeli Roco, a szkoda może by wiecej ludzi u nich kupiło
Pozdrawiam
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
516 21 0
#39
Katalog nowości Liliputa:
http://neuigkeiten.modellbahn-schil...heiten_2014/a09b2423890cf051581608928d17dae1/
Z ciekawych rzeczy - różne wersje BR 56.2-8 [nasze Tr5] i LINT27 [nie wiem jednak, czy taka wesja u nas jeździ].

Są też nowości na stronach Fallera, Vollmera i Preisnera.
Z Fallera są dość ciekawe różne elementy pomocnicze w parowozowni. Bardzo fajne są też budynki wiejskie - ale ze Schwarzwaldu - więc na polskie makiety odpadają zupełnie.
Preisner natomiast błysnął kolekcją mebli.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 315
Tabor 154
Tabor 209
Tabor 151
Tabor 297

Podobne wątki